Kas lane-split on Eestis lubatud? → Re: Kas lane-splitte on eestis lubatud?

Kasutaja avatar

ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Kas lane-splitte on eestis lubatud?

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

Värske motoriseeritud kaherattalise operaatorina leian selle mõttevahetuse siin ääretult tänuväärse ja informatiivse olevat. Isegi see koht, kus asi käest ära läks... :twisted:

Olen autojuht, jalakäija, jalgrattur ja ühistranspordi klient.

Kuna moto-mõte on mul juba pikemat aega peas olnud, siis olen teadlikult jälginud tsikleid linnas ja autoroolis olles üritanud ruumi teha.. või noh.. linnas pole veel kedagi mööda splittimas näinud... tea, kas vähe tsikleid või vähe splittijaid..

Tallinn-Pärnu maanteel kahe kodulinna vahel pendeldades olen küll üritanud pidevalt võimalikult palju ruumi jätta nii vastutulevatele kui tagant mööduvatele kaherattalistele. Seda enam, et vahel seda isegi märgati. :D

Jalgratturina Tallinnas liigeldes muidugi ühe korra ajas kopsu üle maksa see, kui jalgratta eraldatud teele tänava ääres ronis härra suure tsikliga ja siis ei mahtunud liiklusest enam mööda ja pani mul raja lukku.. ja seda juhtus kaks korda! Minu päev oli rikutud :D

Eniveis. Loodan peagi olla üks Tallinnas igapäevaselt tsiklit transpordiks kasutav isend.. :mrgreen:

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”