X-Ray probleemid Abi kiirelt vaja.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Qunts
Postitusi: 118
Liitunud: 29 Okt 2008, 21:51
Tsikkel: Kawasaki

Re: X-Ray probleemid Abi kiirelt vaja.

Lugemata postitus Postitas Qunts » 19 Juun 2015, 22:33

426f kirjutas:päriselt ka see on katalüsaator.aprilia sx/rx katalüsaator on leegitoru sees.see laineline plekk peab hõõguma ja õli ära põletama.keeway vabrikus pole aru saadud kus kohas katalüsaator asuma peab.läbi proovitud värk,jõudu ei tule juurde kui originaal sumpa tühjaks teha,minekut parandab olemas olevale silindri komplektile vastav sport sumpa Pilt
Just nimelt legitoru sees nagu enamus autodel mitte summutajas !!!
Mida tähendab sport pütt ? Kas oskad arvutada heitgaaside liikumis kõveraid ?
Miks on Aprilia-l ja ka Keeway-l leegitoru suurem kui reso ja summuti vaheline toru ? ja mis veel huvitavam summutaja väljav ots veel väiksem :D
Huvitav kui silindrist väljub üks kogus gaase ja see kogus magub leegi toru pikkusesse siis väljub teine,kolmas ja neljas kogus mis peab mahtuma resosse ja siis tuleb mis ? takistus elab mootor üle aga sama jätkuvalt kuni summutajani ja siis veel summutaja lõpp mis piirab gaaside väljumist.
Huvitav on see kui ehitan kiiresti sõidu autot siis esimese asjana peab ümber ehitama väljalaske ja juba liigub auto paremini ja alles siis võib hakkata paigaldama 4 Weber karburaatorit !
Aga ikka see seal summutaja püttides laineline plekk on kat? Siis tuleb ju panna otse läbi pütt nagu kiiresti sõidu bike-del ja auto-del ???


Mine “Rollerid”