X-Ray probleemid Abi kiirelt vaja.

Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: X-Ray probleemid Abi kiirelt vaja.

Lugemata postitus Postitas Kirs »

Qunts kirjutas:

Teeme nii, et minu kirjakeel ei puutu asjasse ja eks seda näitab sinu suhtumine kui tark sa oled, et siiani mopeedidega tegeled !!!

Tegelen siiani mopeedidega? :shock: Või millest sa seda järeldad?

Qunts kirjutas:

Kui loed nüüd algusest lõppuni selle teema läbi siis saad aru, miks abi siit palusin, aga kas seda ka reaalselt sain ??? (Varem polnud sind siin, et öelda, et eemalda sinuarust kat summutajast) ! Tagantjärgi oskab iga loll targutada kes isegi heitgaaside väljumise kõverat ei oska joonistada !

Tulid siia abi paluma, sest ei jaga kahetaktilistest mömmigi. Mis sa arvad, et läbi interneti osatakse sinu rimakale diagnoosi panna või? Targutanud pole keegi, küsisid millega on tegu mille summutist eemaldasid, vastasin, et kati (ja seda ei väida ju mina üksi vaid mitmed), aga nüüd halad, et piiraja ja mina olen hoopis mömm (järelikult ka teised, kes väidavad, et tegemist katiga).

Qunts kirjutas:

Ikka peab kõik ise välja mõtlema ja ka eelpool mainisin, et pole 2T mootoritega mingi 30 aastat tegelenud aga sina targutad siin nagu mingi lasteaia lapsega räägid !

Kus sa seda ütlesid, et 30 aastat pole 2t mootoritega tegelenud? Näita?

Qunts kirjutas:

Pane üks auto kiiresti liikuma siis tule minule midagi ütlema, et ma ei tea mis on kat, reso või piiraja !

Et mis see auto jutt siia üldse puutub, teemaks on ju võrr. Miks sa siis üldse küsisid millega tegu, kui tead, et tegemist katiga???

Qunts kirjutas:

Ausalt sinusugused isehakkanud ajavad S…ta. keema !!!

:lol: Mul ka sinu asemel si.tt keeks :wack:



SERTÃO

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Rollerid”