Kas lane-split on Eestis lubatud? → Re: Kas lane-splitte on eestis lubatud?

Kasutaja avatar

Kristjan85
Postitusi: 89
Liitunud: 17 Veebr 2012, 15:25
Tsikkel: Yamaha r6
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Kas lane-splitte on eestis lubatud?

Lugemata postitus Postitas Kristjan85 »

Sõitsin minagi sellisel punasel jalgratta eraldusribal kaks aastat tagasi põdras, kuna liiklus seisis. Möödusin vaskault poolt, siis mõni keeras nina ette, läksin teisele poole ja nii ma seal laveerisin kiirusel max 10km/h. Ja kui ma selle jalgrattatee pealt ristmikul esimeseks sõitsin, oli herra poliisi sama ristmiku ületamas. Ja kohe kui startisin tõmbasid sappa ja disko peale. Jäis siis seisma, võtsin kiivri peast, endal nägu naerul ja siis sain sõimu, et minusugusel debiilil tuleks load ära võtta, keegi oli helistanud neile ja teatanud, et mingi hull tuleb tsikliga. Ei saanud kõigest aru mida ta mu kohta kõike ütles. No ootan siis trahvi seal ja mainisin, et ärge palun väga suurt trahvi kirjutage millepeale ütles mees sinises, et ''teeme nii suure kui selle eest võimalik teha on.!' Sain oma lipiku kätte ja seal oli kirjas midagi 500euri ringis. Tõmbas ikka klimbi kurku küll korraks, aga mis seal ikka, kirusin omaette ikka päris kaua. Mopeediga seal võib jap, aga ei olnud minu ees ühtegi jalgratturit ja polnud mu taga mitte ühtegi.
Peale seda üritasin mitte splittida, aga krt kui on ummik ja ma mahun siis lähen! Pole õppinud midagi sellest trahvist. Minu arust oli see ment m*nn ja tema arust olin mina. Äkki kunagi nad hakkavad aru saama :D

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”