Kõik Nõmmele lõuksi saama

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7358
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1078 korda
Tänatud: 1060 korda
Kontakt:

Kõik Nõmmele lõuksi saama

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

puna kirjutas:

Vaba ajakirjandus on jõudnud ka siia
Juba kustutati ka teema kus sai avaldada arvamust tolerantse eesti kontserdi arvamuse kohta

Kui sul on tungivalt vaja arutleda poliitika (sh. pagulased, natsism, kommunis), armuelu (sh. puudva armuelu), usuküsimuste (sh. loodusravimine ja voodoo) üle, siis ole kena ja suundu kas Delfisse või Facebooki. Me siin püsime kohasemates teemades.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT
Kasutaja avatar

w5l1k9
Postitusi: 217
Liitunud: 31 Juul 2015, 22:00
Tsikkel: 100% puhas rõõm

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas w5l1k9 »

puna kirjutas:

Vaba ajakirjandus on jõudnud ka siia
Juba kustutati ka teema kus sai avaldada arvamust tolerantse eesti kontserdi arvamuse kohta
Julgesin avaldada arvamust ilmselt ka minu konto järgi nüüd küsimärk kas ka see kustutada

Eks adminnid teavad, et sellised teemad kiirelt käest ära ja algab hull tatipritsimine.

Samas ronivad aga klikkide arvu ja külastajaid loendavad googe analytiks, stats.g.doubleclick.net ja mediaindex.ee graafikud kõrgusetess.

Kujuta nüüd ette, kui netifoorumeid poleks ja peavoolumeedia keeraks kõik kommentaarid kinni. Lasta kodanikel netis tatti pritsida on tegelikult ju suurpärane kaitseventiil. Muidu kisuks kohe Jüriöö'ks kätte ära.

"Never listen to people who don't like you"
Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas puna »

Macintosh kirjutas:
puna kirjutas:

Vaba ajakirjandus on jõudnud ka siia
Juba kustutati ka teema kus sai avaldada arvamust tolerantse eesti kontserdi arvamuse kohta

Kui sul on tungivalt vaja arutleda poliitika (sh. pagulased, natsism, kommunis), armuelu (sh. puudva armuelu), usuküsimuste (sh. loodusravimine ja voodoo) üle, siis ole kena ja suundu kas Delfisse või Facebooki. Me siin püsime kohasemates teemades.

Mina ei teinud seda teemat siia foorumisse
Eks sa tead täpsemalt millised ettekirjutised sulle tehtud on


reimps

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas reimps »

w5l1k9 kirjutas:

Järelikult ei haakunud sinu arusaamad asjadest propagandaministeeriumi kinnitatud ametliku tõega!
Kuidas sa julged oma arvamust avaldada!? Kas sa oled egoist ja rahvavaenlane!
Kui liitlased ütlevad, et hüppa, pead sina küsima reipa häälega: "Kui kõrgele!?". (togi)

Teeks nii, et sa hoiad oma asjatundmatu mula endale? Või tead sa asju, mida teised ei tea?
Hea toon on võtta sõna teemadel, millest midagigi ka jagatakse, mitte ei omata vaid propagandamaigulist/delfidebiiliklikku seisukohta.

Mustas vormis politseinikud on kiirreageerijad, ajavad samu asju, mis "tavapolitseigi", aga vähe efektiivsemalt. Üldiselt ei soovita nendega tülli minna, eriti kui seadusetähe vastu eksida kavatsed.

Kasutaja avatar

w5l1k9
Postitusi: 217
Liitunud: 31 Juul 2015, 22:00
Tsikkel: 100% puhas rõõm

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas w5l1k9 »

reimps kirjutas:
w5l1k9 kirjutas:

Järelikult ei haakunud sinu arusaamad asjadest propagandaministeeriumi kinnitatud ametliku tõega!
Kuidas sa julged oma arvamust avaldada!? Kas sa oled egoist ja rahvavaenlane!
Kui liitlased ütlevad, et hüppa, pead sina küsima reipa häälega: "Kui kõrgele!?". (togi)

Teeks nii, et sa hoiad oma asjatundmatu mula endale? Või tead sa asju, mida teised ei tea?
Hea toon on võtta sõna teemadel, millest midagigi ka jagatakse, mitte ei omata vaid propagandamaigulist/delfidebiiliklikku seisukohta.

Mustas vormis politseinikud on kiirreageerijad, ajavad samu asju, mis "tavapolitseigi", aga vähe efektiivsemalt. Üldiselt ei soovita nendega tülli minna, eriti kui seadusetähe vastu eksida kavatsed.

reimps, mida sa tänitad ja halad kogu aeg!? Kodus igav? Mine raiu naabrimutile puid vahelduseks. :D
Hakkad vaikselt ära tüütama.
Veebist nii vaimuka avatari leidnud kodanikult ootaks nagu lahedamat teksti, kui see vinguimine, mida sa viimasel ajal pinude kaupa genereerid. Puid raiuda ei oska, mine pane vaha motikale või midagi.

"Never listen to people who don't like you"

reimps

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ma olen sulle kaks korda vaid märkuse teinud, et hoia enda sellis(te)est teema(de)st eemale, millest sa midagi ei jaga (nagu sõnavõttudest näha on). Kui see on pidev hala, siis on su valulävi tõesti madal või taban ma lihtsalt naelapea pihta.
Kui sa leiad, et ma teen ülekohut, siis võid PSiga panna mulle oma riigikaitselise ajaloo/teened/teenistuskäigu ja kui seal midagigi on, siis võin oma sõnad tagasi võtta. Senikaua oled mu jaoks vaid patsifistide hääletoru, kes väikeriigi riigikaitsest, täpsemalt Eesti omast, mitte midagi ei jaga ja peaks selle koha pealt suu kinni hoidma.

Jep, see teema on mulle isiklik ja ma võtan isikliku solvanguna "liitlaste käsu peale hüppamised" jms huumorivabad märkused.

Kasutaja avatar

TankSlapper
Postitusi: 159
Liitunud: 29 Jaan 2012, 12:14
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas TankSlapper »

w5l1k9 kirjutas:
reimps kirjutas:
w5l1k9 kirjutas:

Järelikult ei haakunud sinu arusaamad asjadest propagandaministeeriumi kinnitatud ametliku tõega!
Kuidas sa julged oma arvamust avaldada!? Kas sa oled egoist ja rahvavaenlane!
Kui liitlased ütlevad, et hüppa, pead sina küsima reipa häälega: "Kui kõrgele!?". (togi)

Teeks nii, et sa hoiad oma asjatundmatu mula endale? Või tead sa asju, mida teised ei tea?
Hea toon on võtta sõna teemadel, millest midagigi ka jagatakse, mitte ei omata vaid propagandamaigulist/delfidebiiliklikku seisukohta.

Mustas vormis politseinikud on kiirreageerijad, ajavad samu asju, mis "tavapolitseigi", aga vähe efektiivsemalt. Üldiselt ei soovita nendega tülli minna, eriti kui seadusetähe vastu eksida kavatsed.

reimps, mida sa tänitad ja halad kogu aeg!? Kodus igav? Mine raiu naabrimutile puid vahelduseks. :D
Hakkad vaikselt ära tüütama.
Veebist nii vaimuka avatari leidnud kodanikult ootaks nagu lahedamat teksti, kui see vinguimine, mida sa viimasel ajal pinude kaupa genereerid. Puid raiuda ei oska, mine pane vaha motikale või midagi.

Kui aus olla siis mul Teile küsimus, et äkki Teil on kodus igav? Viimasel ajal on iga teema kohta Teil midagi öelda. Ning pole ka ühtegi asjaliku kommentaari juhtunud lugema Teie poolt. Ja mind tüütab see sammuti vaikselt ära. :wack:
Ja arvan, et ma ka ei eksi kui siin Teie postitusi juba kustutatud. Võid sellest kah juba omad järeldused teha.
Lihtsalt avaldan enda arvamust ja ma arvan, et ma ei ole ainus kes siin sedasi arvab. Take it easy. (w)
To: w5l1k9.

Kasutaja avatar

w5l1k9
Postitusi: 217
Liitunud: 31 Juul 2015, 22:00
Tsikkel: 100% puhas rõõm

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas w5l1k9 »

reimps kirjutas:

Ma olen sulle kaks korda vaid märkuse teinud, et hoia enda sellis(te)est teema(de)st eemale, millest sa midagi ei jaga (nagu sõnavõttudest näha on). Kui see on pidev hala, siis on su valulävi tõesti madal või taban ma lihtsalt naelapea pihta.
Kui sa leiad, et ma teen ülekohut, siis võid PSiga panna mulle oma riigikaitselise ajaloo/teened/teenistuskäigu ja kui seal midagigi on, siis võin oma sõnad tagasi võtta. Senikaua oled mu jaoks vaid patsifistide hääletoru, kes väikeriigi riigikaitsest, täpsemalt Eesti omast, mitte midagi ei jaga ja peaks selle koha pealt suu kinni hoidma.

Jep, see teema on mulle isiklik ja ma võtan isikliku solvanguna "liitlaste käsu peale hüppamised" jms huumorivabad märkused.

reimps, see, mida sa isiklikult võtad või mitte või mis sind solvab on ainult sinu enda teha ja seega, täielikult su isiklik dragöödia. :)
Sa võid ka selle kollase irvitava näo peale solvuda -> :D ja mitte keegi ei saa ega pea sind selles takistama (va. sa ise).

reimps, sa ei dikteeri mida keegi kirjutab, arvab või mis nalju nad teevad. See on igaühe enda otsustada ning nende endi vaimukuse või selle puudumise piirides. bsmile: Sõnavabadus on üks kole asi. :wink:

Antud kontekstis jääb arusaamatuks sõjaväes veedetud aja olulisus. reimps, minu jaoks ei ole oluline, mis redelipulgal sa sõjaväes istusid või ikka veel istud. See redel ei oma väljaspool sõjaväge mingi tähtsust. Samas, ma saan aru, miks see liiga pikalt sõjaväes viibinud inimestele pähe ei mahu. Selle faktiga harjumine jääb siiski nende endi teha. Mõned ei saagi sellest aru ja lähevad sõjaväkke või sarnastesse jõustruktuuridess tagasi - 3 korda päevas on pudru laual, kord on majas, katus peakohal ja palk jookseb. Isegi riided antakse selga. (ma ei halvusta seda valikut)

Loeks selle teema nüüd lõppenuks?
PS! Alati võid PM'i kirjutada aga sellisel juhul ole huvitav ja vaimukas. Tahad käsklusi kärkida? Tee seda kellegi teise postkastis ;)

"Never listen to people who don't like you"

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8799
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 134 korda
Tänatud: 334 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Piipz »

w5l1k9 kirjutas:

Sõnavabadus on üks kole asi. :wink:

Sõnavabadus ei tähenda, et sa võid ükskõik kus ükskõik mida öelda.
Pigem tähendab see seda, et sul võib igas asjas oma arvamus olla, kuid kui asi juba alguses oli teemaväline, siis ei saa seda kaarti siin välja käia.
Ma loodan ka väga, et teema on lõppenud või käib vähemalt kusagil mujal edasi, lepime ikka kokku, et isiklikuks siin asjad ei lähe :)


reimps

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas reimps »

Möödarääkimises oled suht osav, ei ole midagi öelda.
Tee endale ja oma (foorumi)mainele teene ja jäta vastamata, midagi erilist sealt ei tule niikuinii.

Minu jaoks on jätkuvalt oluline, et patsifistid ja muud riigikaitses võhikud ei kommenteeriks riigikaitseteemat, just halvustavas mõttes - sest see õõnestab meie omariiklust (jah, ka ühe isiku asjatundmatu või halvustav "kobin" läheb mulle korda). Sa oled esmapilgul hinnates teemas täiesti "tume", seega ei tohiks sul sellel teemal midagi kommenteerida olla. Kuigi sa millegipärast arvad, et ma jonnin või kiusu ajan. Ei, ma lihtsalt ei salli lausidiootsust, mida sa kahes postis eelneva nädala jooksul demonstreerinud oled ja mille kohta ma märkused tegin - saa üle ja lepi sellega, et keegi julgeb sulle su idiootlikke loosungeid nina peale visata.

Piipzu või Macinotshi poolt oleks kena w5l... sellekohased postid kustutada ja minu reaktsioon samuti. Vähem paksu verd, sest muidu kukud sa varsti mind ka Nõmmele kutsuma ja peksa pakkuma :mrgreen:

Kasutaja avatar

w5l1k9
Postitusi: 217
Liitunud: 31 Juul 2015, 22:00
Tsikkel: 100% puhas rõõm

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas w5l1k9 »

reimps kirjutas:

Möödarääkimises oled suht osav, ei ole midagi öelda.
Tee endale ja oma (foorumi)mainele teene ja jäta vastamata, midagi erilist sealt ei tule niikuinii.

Minu jaoks on jätkuvalt oluline, et patsifistid ja muud riigikaitses võhikud ei kommenteeriks riigikaitseteemat, just halvustavas mõttes - sest see õõnestab meie omariiklust (jah, ka ühe isiku asjatundmatu või halvustav "kobin" läheb mulle korda). Sa oled esmapilgul hinnates teemas täiesti "tume", seega ei tohiks sul sellel teemal midagi kommenteerida olla. Kuigi sa millegipärast arvad, et ma jonnin või kiusu ajan. Ei, ma lihtsalt ei salli lausidiootsust, mida sa kahes postis eelneva nädala jooksul demonstreerinud oled ja mille kohta ma märkused tegin - saa üle ja lepi sellega, et keegi julgeb sulle su idiootlikke loosungeid nina peale visata.

Piipzu või Macinotshi poolt oleks kena w5l... sellekohased postid kustutada ja minu reaktsioon samuti. Vähem paksu verd, sest muidu kukud sa varsti mind ka Nõmmele kutsuma ja peksa pakkuma :mrgreen:

(lol) tükka aega naersin. Kulla reimps, otsi abi. Kõik inimesed ei mõtle nii, nagu sina. :)
PS! Loe enda allkirja:

Kood: Vali kõik

I have an opinion and I'm not afraid to use it
Allergic to stupid people

Ja nüüd mõtle natuke. (kui tõlget vajad, anna teada)

"Never listen to people who don't like you"

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8799
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 134 korda
Tänatud: 334 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Piipz »

tulge parem mõlemad Nõmmele peksule, ma teen head kohvi ka


mart211

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Lõpuks on leitud ka nii loll mees, kes suutis Reimpsi närvi ajada :D
Ja et teemas püsida, küsin...kas mina tohin ka Nõmmele tulla Piipz...ma küll kohvi ei joo aga sportlikust peksust pean alati lugu :bsmile:
Ma olen viimase kuu jooksul ca 10 korda jutu valmis kirjutanud erinevatesse teemadesse ja siis selle kas postitamata jätnud või kustutanud, sest ei viitsi netimaadlust pidada :D
Minu meelest peaks tegema juba eraldi teema: Idiootide küsimused ja netipeks(sügis ju tulemas ka). Saaks ka kasutajale 426f öelda, et ta näeb internetis jube narr välja, kõvatades kujutletava tsikliga sirgel teel kihutamise oskusega....kui load saaks/teeks/ema annaks :D
Piipz, ehk teeme sügispeksu päeva kohe Nõmmel...jääks see jura ära? :bsmile:


koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas koi »

Piipz,kle, kas ma võin ka tulla...
Lihtsalt peksu vahtima ja kohvi lürpima?
Võtan sulle paki suitsu ka kaasa...
Kui aga peksu ei toimu, või on teeseldud ja nigel, viin pool pakki tagasi...
Uus kokkutuleku teema - "Nuhtluste nuhtlemine"!

Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.

reimps

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ma vihjasin tegelt ennist ühele FB-vestlusele, kus meile efendiga lubati asju :mrgreen:

Ja ma muideks pole närvi veel läinud, ma igast tühja-tähja-rahvarämpsu peale ei ärritu. Ma üldiselt ei vihasta kunagi, võtab liiga palju energiat ja seda ma ei raiska lambist.

Piipz, ma tuleks heameelega kohvile, aga ma pean hetkel liitlaste käsu peale hüplema ja muid asju tegema 8)

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7358
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1078 korda
Tänatud: 1060 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Ma saan aru, et mingi tõsisem andmine on käinud siin täna. Ehh ma jään kõikidest headest asjadesk ilma.
Aga peksu tuleks vaatama küll. Mis kellaks tulen Piipz?

@Mart - 426f ei võta nüüd natuke aega võrriga sõitmise teemal sõna, ma andsin nõu ja soovitasin madalat profiili hoida. Nõme küll aga inimesed ei taha häid nõuandeid kuulda. Nii ka seekord.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8799
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 134 korda
Tänatud: 334 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Kui ainult kõrvaltvaatajad tulevad kohvile, siis pole üldse äge.

Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Black »

Kes vaatemängu ei paku, plekib kohvid ise kinni. :)

Kasutaja avatar

pühak
Postitusi: 1811
Liitunud: 08 Okt 2012, 10:26
Tsikkel: Kawasaki VN1500
Asukoht: Lääne-Virumaa
Tänanud: 217 korda
Tänatud: 88 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas pühak »

Ma tuleks ka. :D Võin oma kohvi ise kinni plekkida, kui andmiseks läheb, siis selle nägemise eest paar euri piletiraha isegi maksta. Ja et andmine ägedam oleks, luban võitja kohvi isiklikult kinni taguda. :mrgreen: Pärast teeme paraadsõidu kuhugi ja 426f teeb oma stellaga, võimistaliganesoli, kuuesajaste tsiklite ümber kaheksaid.

"Kui miski väärib kasutamist,
siis väärib see ka väärkasutamist!"
Kasutaja avatar

w5l1k9
Postitusi: 217
Liitunud: 31 Juul 2015, 22:00
Tsikkel: 100% puhas rõõm

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas w5l1k9 »

Et teemaga haakuks, küsin lolli küsimuse, et mis madinast te räägite nii suure õhinaga?

"Never listen to people who don't like you"
Kasutaja avatar

kaimex
Mode
Postitusi: 810
Liitunud: 05 Mai 2015, 21:54
Tsikkel: honda putukas :P
Asukoht: Tartu / Pohjanmaa
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 15 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas kaimex »

w5l1k9 kirjutas:

Et teemaga haakuks, küsin lolli küsimuse, et mis madinast te räägite nii suure õhinaga?

Järgmisest kogunemisest. Toimub see siis Nõmmel ja kannab nime luugid kinni. :ner:


koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas koi »

Piipz orgunnib siin mingit ühist madinat, täisvarustuses, kõik korraga.
Kui ametlik osa läbi, pakutakse kohvi ka.
Toit vist tuleb omal kaasa võtta ja telk... :roll:
Eks edaspidi tõstetakse ürituste alla ära see teema...
:P

Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3196
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 196 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas franz125 »

w5l1k9 kirjutas:

Et teemaga haakuks, küsin lolli küsimuse, et mis madinast te räägite nii suure õhinaga?

Ja toimub kahe meeskonna vahel.Ühes on need kes kommivad ja jagavad mida kommivad ja teises need kes ei jaga ja korjavad omale postitusi,sest muud eesmärki need ei täida.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Kasutaja avatar

Raits66
Postitusi: 274
Liitunud: 08 Mai 2009, 19:17
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 14 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Raits66 »

w5l1k9 kirjutas:

Et teemaga haakuks, küsin lolli küsimuse, et mis madinast te räägite nii suure õhinaga?

Segane lugu see siin jah.
Ma mälu järgi teen lühikokkuvõtte:
Kasutaja Reimps lubas sul selle liitlaste jutu eest, Nõmmel luugid kinni lüüa. Piipz pakkus et tema juures hoovis oleks ruumi seda toimingut teha ja kutsus pealtvaatajaid, lubades kohvi keeta. Veetakse kihla ja tehakse panuseid. Pühak lubas Sossis võitjale õlle teha.
Umbes selline lugu

Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Pontus »

Sellise jutu eest tuleks teil kõigil luugid kinni lüüa.

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...
Kasutaja avatar

w5l1k9
Postitusi: 217
Liitunud: 31 Juul 2015, 22:00
Tsikkel: 100% puhas rõõm

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas w5l1k9 »

Raits66 kirjutas:
w5l1k9 kirjutas:

Et teemaga haakuks, küsin lolli küsimuse, et mis madinast te räägite nii suure õhinaga?

Segane lugu see siin jah.
Ma mälu järgi teen lühikokkuvõtte:
Kasutaja Reimps lubas sul selle liitlaste jutu eest, Nõmmel luugid kinni lüüa. Piipz pakkus et tema juures hoovis oleks ruumi seda toimingut teha ja kutsus pealtvaatajaid, lubades kohvi keeta. Veetakse kihla ja tehakse panuseid. Pühak lubas Sossis võitjale õlle teha.
Umbes selline lugu

(lol), sa oled ikka tõsine koomik. Ehk viitad postitusele, kus reimps seda lubas? Loeks ka huviga. :)

"Never listen to people who don't like you"

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8799
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 134 korda
Tänatud: 334 korda
Kontakt:

Re: Kõik Nõmmele lõuksi saama

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Eiei, ma lubasin kisklejatele, et Nõmmel saab kõigepealt lõuksi ja siis kohvi, et härrad ära lepiksid ning pakkusin selleks oma pinna välja

Kasutaja avatar

Heikik
Postitusi: 411
Liitunud: 23 Mär 2015, 11:31
Tsikkel: lenksuga
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Kõik Nõmmele lõuksi saama

Lugemata postitus Postitas Heikik »

Pilt

Kaunist esmaspäeva hommikut muidu kõigile! :)

CBR900RR --> ER-6F --> 636 Ninja --> CBR1000RR --> 650MT --> Tiger 800 XC
Kasutaja avatar

Laur
Postitusi: 377
Liitunud: 18 Nov 2005, 18:37
Tsikkel: VTX1800R
Asukoht: Muhv nõudmiseni
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: Kõik Nõmmele lõuksi saama

Lugemata postitus Postitas Laur »

Hommikul just mõtlesi, et kõik lähemad kohad kuhu tahaks motikaga sõita on juba läbi sõidetud.
Ja nüüd siis selline võimalus ja veel lähedal ka. :lol:
Ma tulen ka, olengi koile ühe kohvi võlgu.

M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans

K2bi
Postitusi: 649
Liitunud: 01 Apr 2005, 16:51

Re: Kõik Nõmmele lõuksi saama

Lugemata postitus Postitas K2bi »

mul on ka üks vana asi reimpsiga klaarida. mäletad 1995 aastal ajasid mu ölle raekojaplatsis ümber .

Suletud

Mine “Vaba teema”