Yamaha XS650 Special '79 kohvik

Kasutaja avatar

Teema algataja
mosfet
Postitusi: 73
Liitunud: 24 Veebr 2013, 04:17
Tsikkel: Yamaha XS650 Special 1979
Asukoht: ur mum's place
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 7 korda

Re: Yamaha XS650 Special '79 kohvik

Lugemata postitus Postitas mosfet »

Hooaja lõpu update.

Registreerimisnumber on juba mõnda aega käes, kokku ootasin vist 60 päeva. Lõpuks tuli välja, kui ma mingile võllile helistasin ark-i, et tema ei näe küll mingit probleemi arvele võtmisega, et ta paneb märke juurde ja ma mingu võtku rahulikult arvele tsikkel :shock: Aga no mis sa teed, kui nii siis nii, vihastada sellise asja peale ka midagi ei anna tegelikult.

Praeguseks olen juba palju kohalikke Raplamaa kilomeetreid läbinud, pikim tripp mis ma ette võtsin oli Märjamaa-Rapla-Märjamaa, kokku umbes 50 km. Pikemat trippi ei ole saanud teha, kuna elektrivoolu jagub täpselt nii paljuks :D. Nimelt vanake generaator ei jõua enam voolu toota. Kodus täis laetud akuga ning sõiduajal liikluse puududes esituld kustutades, saab sellised paarikümne kilomeetriseid poodi-õlle-järele trippe ette võtta. Teine lugu on, et mootor viskab tagant sinist välja, samuti on õlikulu reaalselt märgatav. Sidur libiseb kõrgematel pööretel. Terve amordiring tahaks üle käimist. Hoolimata kõikidest tagasilöökidest, on mul hea meel, et mul garaažis selline vanake seisab :).

Siit siis väike tööde list talveks

  • mootor maha ning kulumisastmele vastav remont
  • uus kasutatud osadest püsimagnet generaator
  • aku minema, asemele kondensaator
  • elektroonikale, kondensaatorile ja pingeregulaatorile uus alumiinium karp istme alla
  • koonusfiltrid, ning lühikesed summutid, karburaatori rejet
  • veljed pulkadeks, must värv selga ja kokku tagasi
  • uued madalamad tagaamordid, esiamortide kapitaalremont

Vähemalt kaks esimest punkti peab tehtud saama üle talve, kui ülejäänut ei jõua, ei ole ka lugu.

Üks mõne kuu vanune pilt kevadest, fotopoetud mustade velgedega ka lõpetuseks

(suumimiseks vajuta pildil)
Pilt



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”