ABS mootorrattal

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7421
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1993 korda
Tänatud: 588 korda

Re: ABS mootorrattal

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Macintosh kirjutas:

Jep. Läheb nagu alati. Nagu nõiaväel ilmuvad kivi välja alt mehed, kes lolli järjekindlusega väidavad, et progress on saatanast ja mootorratta külilkeeramine tahtlikult on käikitegu. Kasulik veel keerajale pealegi.

Tegelikult on dialoogi mitte kõige teravama pliiatsiga isegi põnev jälgida, sest nende isiklik kogemus (näteks ekskavaatoriga sõites) on objektiivse tähtsusega. Kuna oponentide pole midagi võrdväärset vastu panna (teadus, testimine ja tuhandete varasem kogemus on nõrkadele) siis osaletakse pidevalt vastu tuult kusemise aktsioonis.
Ja muuseas. Õige mees keerab tsikli ikka külili.
[/suures koguses iroonia ja sarkasmi lõpp]

Ma vaatasin kõik postid veelkord läbi ja progressi vastu pole üheski postis kellegi midagi olnud.
Mina kuulsin tuttavalt,et see õnnetus, seal kus ratas külili keerati oli nii,et ratas libises vastu autot,aga rattur jäi pidama enne seda.Mis siis valesti?Ratturi kaal oli niipalju väiksem,et lihtsalt sai enne pidama kui koos rattaga.Kas see oli nüüd tahtlik või mitte, peab juba asjaosaliste käest küsima.Kindlasti oli see parem,kui autole küljepalt pea ees sisse kütta.Mööda polnud seal eriti kuskilt minna,sest paremal olid pargitud autod ja vasakul trammitee,kus erilisi manöövreid ei tee vist keegi.Kui sa oled osav trammirööbastel äkk möödasõite tegema,siis oled tubli,aga enamus meist ei ole.Tegelikult usun,et sa ka pole.
Mis tehnilisest progressist rääkida,siis mina kirjutasin just teemaalgatajale ,et kui pole uue ratta ostuks raha ja ka kallima kasutatu ostuks pole,nagu ta kirjutas,siis ära jäta ratast ostamatta,kui seal ABS-i pole.Mis siin valesti on ja mida sa ise siis soovitad?Et teemaalgataja koguks raha kuni jõuaks uuema KTM-i või Bemmi osta,sest seal suurim progress viimasel ajal toimunud.
Mis viga?Millest seline kibestumine?

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”