Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Kasutaja avatar

w5l1k9
Postitusi: 220
Liitunud: 31 Juul 2015, 22:00
Tsikkel: 100% puhas rõõm

Re: Sõiduvarustuse kiitmine/kirumine.

Lugemata postitus Postitas w5l1k9 » 24 Sept 2015, 10:53

Näiteks materjal "polyamide" (nimetatakse ka nailoniks või kaproniks) ei ütle ju iseenesest midagi. Oluline on selle sellest tehtud kanga töötlus, mis ta veekindlaks muudab. Väidetavalt on HELD Tempest vihmariided väga head, mille materjaliks on märgitud see sama, mitte midagi ütlev polyamide.
Nende püksid saab näiteks piisavalt väikseks kokku rullida, ja selle põue, kotti või suuremasse taskusse toppida. Jopega läheb keerulisemaks aga seda saad juba ise poes proovida, kas pakib piisavalt kokku või mitte.

Mis puudutab aga igasugu militaristliku maiguga turundustrikkide, nagu "military grade" (tegelikult "milspec") ja selle peale pöördesse minejaid, siis milspec ei tähenda, et asi on parem. See tähendab seda, et asi on tehtud sõjaväe spetsifikatsiooni järgi ning toodetud kõige madalamat hinda pakkuva tootja poolt. Vahest aga vaid seda, et reklaamitaval vidinal on mingi hägune seos mingi sõjaväe jaoks mõeldud tootega. :wack: Puhas turundus. :wack:
Samas, on täiesti võimalik, et "military grade" vihmariided on vastupidavad (saad ringi roomata) aga kas ja kui hästi nad tegelikult vett peavad....


"Never listen to people who don't like you"

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”