Müügisolev HD Road King - tüssavad raiped ?

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
Boamadu
Postitusi: 35
Liitunud: 28 Dets 2014, 01:27
Tsikkel: FatBoy
Asukoht: Harjumaa / Laagri

Müügisolev HD Road King - tüssavad raiped ?

Lugemata postitus Postitas Boamadu »

Käisin huvi pärast HD valikut läbi, selline ( 24 000 km ? ) Road King jäi silma.
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2030042

VIN koodi järgi mahakantud ja läbisõit 101 000 miili ? Või saan ma valesti aru...
http://www.salvagedb.com/search?q=+%091HD1FRW191Y627109


Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Re: Müügisolev HD Road King - tüssavad raiped ?

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

VIN koodi järgi mahakantud ja läbisõit 101 000 miili ? Või saan ma valesti aru...
http://www.salvagedb.com/search?q=+%091HD1FRW191Y627109

Sittusid mingi kohaliku "rehepapi tegemise" ära. :bsmile: :bsmile:
Ma üldse ei imesta kui see on Leedu Nossovite käest toodud.

Tel. +372 viiskuus 2158üksüks & noelamees@gmail.com

reimps

Re: Müügisolev HD Road King - tüssavad raiped ?

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ärge nüüd tõtake siin laimamisega, ootame ikka laialdaste teadmistega spetsialisti w5ghb arvamuse kõigepealt ära :mrgreen:


Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Re: Müügisolev HD Road King - tüssavad raiped ?

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

Ärge nüüd tõtake siin laimamisega, ootame ikka laialdaste teadmistega spetsialisti w5ghb arvamuse kõigepealt ära

reimps ! Sa ikka tõsiselt ihkad muhku vä? :bsmile:
Ära hakka jälle :-|||

Tel. +372 viiskuus 2158üksüks & noelamees@gmail.com

reimps

Re: Müügisolev HD Road King - tüssavad raiped ?

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ikka-ikka, muhud mulle meeldivad ja eriti meeldib mulle nende tekitamise protsess :lol:

Aga teemasse - kui see ratas on kuidagigi Leeduga seotud, siis hoidke end sellest kaugemale, sealt ei tule mitte midagi head. Mu eelmine Tuono oli ka sile nagu prillikivi, seest aga oioioi kui palju keevitatud-komineeritud. Õnneks sai uus omanik ta sitaks soodsalt mu käest :bsmile:

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3196
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 196 korda

Re: Müügisolev HD Road King - tüssavad raiped ?

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Samas on maade vaated romutamisest erinevd.Olen vaadanud Prantsusmaa tsikleid mida seal enam tänavatele ei lasta ja paljud täitsa vinks-vonks.Siga kaugel ainult.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju


keio
Postitusi: 63
Liitunud: 13 Sept 2013, 22:55

Re: Müügisolev HD Road King - tüssavad raiped ?

Lugemata postitus Postitas keio »

Auto24 on jube petturisõbralik keskkond- läbisõidumõõdiku näit :D


Mait
Postitusi: 63
Liitunud: 25 Aug 2004, 00:08
Tsikkel: GSXR 1000
Asukoht: Põltsamaa

Re: Müügisolev HD Road King - tüssavad raiped ?

Lugemata postitus Postitas Mait »

keio kirjutas:

Auto24 on jube petturisõbralik keskkond- läbisõidumõõdiku näit :D

Natuke OT, aga näiteks SEB soodustab odomeetri kerimist. Paar päeva tagasi sain hea liisingupakkumuse antud panga poolt. Kui asi jõudis selleni, et küsiti auto vanust( oli väga ok nende jaoks) ja läbisõitu, põhimõtteliselt katkestati minu kõne. Nimelt auto Ls 300k aga tõestatud ja originaal läbisõit. Oma keeldumise põhjenduseks tõid, et antud mudeli keskmine LS auto24 on palju väiksem........pakkusin neile variandi, et kerin näidu nulli, kas siis on auto nende jaoks vastuvõetavam? Millegipärast oli suu kohe putru täis. (togi)

Overtake everybody!
Kasutaja avatar

Teema algataja
Boamadu
Postitusi: 35
Liitunud: 28 Dets 2014, 01:27
Tsikkel: FatBoy
Asukoht: Harjumaa / Laagri

Re: Müügisolev HD Road King - tüssavad raiped ?

Lugemata postitus Postitas Boamadu »

W5GHB teemad on jah kuidagi põletavad. Ja samas põnev lugemine :roll: . Naljakas, mina olen temaga korra kohtunud ja koos sõitnud, täitsa ok mees tundus. Aga teemasid lugedes...kurat seda teab, kuidagi on Reimpsiga eriti nugadele läinud. Samas seda viimast tema "tarkust " Harley , ja nende inimeste pihta kes seda toodet kasutavad,kohta lugedes võttis küll mõtlikuks. Mulle ei meeldi ka paljud tsiklid ja võibolla on ka mõne firma kohta on mul oma arvamus aga see ongi minu traagika ja pole minu asi öelda kes mis marki või kujuga rattaga sõidab. Igaüks sõidab millega tahab ja ongi kogu jutt. Ei ole minu asi möliseda , inimesed ja maitsed on erinevad, samas ka ratta omamise eesmärk ja otstarve on erinev. Kõik, rohkem seda puuduta, sain ära öeldud mis öelda oli.

Aga teemasse:) Küllap see nii ongi ,et osades riikides on mahakandmise piir teises kohas kui mujal riikides. Selge on see, et kooki on see ratas pannud. Võibolla on taastatud korralikult aga läbisõit 101 000 miili vs 24 000 km ?


MargusL
Postitusi: 42
Liitunud: 14 Aug 2015, 11:22
Tsikkel: Suzuki GSF600N Bandit 96.
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Müügisolev HD Road King - tüssavad raiped ?

Lugemata postitus Postitas MargusL »

Ilmselt pandi peale pauku 00000 näiduga spidoplokk ja peale seda on 24000 sõitnud

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Müügisolev HD Road King - tüssavad raiped ?

Lugemata postitus Postitas puna »

On vägagi kuulsa eesti ümberehitaja rattaid mida soomes arvele ei saanud kuna üle suure lombi oli see korraliku maha kantud
Reaalselt rääkisin ühe automüüaga kes tahtis seda oma kliendile siis soome arvele saada

Kasutaja avatar

ElectroMoto
Postitusi: 599
Liitunud: 27 Mai 2015, 16:44
Tsikkel: Husky 701 Supermoto "Mai"
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 367 korda
Tänatud: 82 korda
Kontakt:

Re: Müügisolev HD Road King - tüssavad raiped ?

Lugemata postitus Postitas ElectroMoto »

reimps kirjutas:

Mu eelmine Tuono oli ka sile nagu prillikivi, seest aga oioioi kui palju keevitatud-komineeritud. :bsmile:

..jälle Savisaare naljad?.... (lol)

Kasutaja avatar

w5l1k9
Postitusi: 217
Liitunud: 31 Juul 2015, 22:00
Tsikkel: 100% puhas rõõm

Re: Müügisolev HD Road King - tüssavad raiped ?

Lugemata postitus Postitas w5l1k9 »

Boamadu kirjutas:

W5GHB teemad on jah kuidagi põletavad. Ja samas põnev lugemine :roll: . Naljakas, mina olen temaga korra kohtunud ja koos sõitnud, täitsa ok mees tundus. Aga teemasid lugedes...kurat seda teab, kuidagi on Reimpsiga eriti nugadele läinud. Samas seda viimast tema "tarkust " Harley , ja nende inimeste pihta kes seda toodet kasutavad,kohta lugedes võttis küll mõtlikuks. Mulle ei meeldi ka paljud tsiklid ja võibolla on ka mõne firma kohta on mul oma arvamus aga see ongi minu traagika ja pole minu asi öelda kes mis marki või kujuga rattaga sõidab. Igaüks sõidab millega tahab ja ongi kogu jutt. Ei ole minu asi möliseda , inimesed ja maitsed on erinevad, samas ka ratta omamise eesmärk ja otstarve on erinev. Kõik, rohkem seda puuduta, sain ära öeldud mis öelda oli.

Aga teemasse:) Küllap see nii ongi ,et osades riikides on mahakandmise piir teises kohas kui mujal riikides. Selge on see, et kooki on see ratas pannud. Võibolla on taastatud korralikult aga läbisõit 101 000 miili vs 24 000 km ?

Võimatu. Mul ei ole ratast. Foorumist lugesin.
Mis puudutab mu arvamusi, siis on need minu ja mul on sügavalt savi, kas need ühtivad üldise laulujoruga või mitte. Mis puudutab reimpsu siis tegemist on ju sotsiopaadiga. Vähemalt nii on ta enda pildikese peale kirja pannud. :bsmile:

Kuidas sellisel asjale, mis kusagil mujal maha kantud üldse dokumente väljastatakse?

"Never listen to people who don't like you"
Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8387
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 320 korda
Tänatud: 420 korda
Kontakt:

Re: Müügisolev HD Road King - tüssavad raiped ?

Lugemata postitus Postitas mx77 »

USA-s kindlustatud rataste puhul tuleb see nn. "maha kandmine" väga kergelt. Rattal mõned kriimud ja väiksemad vigastused ja juba ongi salvage keiss ja kindlustus paneb ratta oksjonile. Kusjuures neid sõidukeid ongi võimalik ainult oksjonilt osta vastaval registreeritud ostjal.
Tuttav ka sama moodi väikese kõksuga ratta USA-st toonud ja polnud sellel rattal häda midagi tegelikult.
Aga see et spidot on keritud on muidugi paha.

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3196
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 196 korda

Re: Müügisolev HD Road King - tüssavad raiped ?

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Kõik paberid saab kaasa,vähemalt konnasööjate juures-nii originaal dokud kui mahakandmise tõendi.Väljapool riiki tee esemega mida tahad.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju


eerikkarts
Postitusi: 631
Liitunud: 24 Juun 2009, 23:35
Tsikkel: Yamaha SuTenöör (XTZ900) 5PS

Re: Müügisolev HD Road King - tüssavad raiped ?

Lugemata postitus Postitas eerikkarts »

:) Nuh see spidomeetri kerimine on nii ja naa, võibolla spido oli vahetatud väiksema läbisõidu rattalt :)
Minul on tore ratas millel läbisõit keksib ark'i andmete järgi kui südame pulsilöök :)
Ostes oli läbisõiduks 40K km, varasemalt oli 76K juba kellal e. müüa müüs keritud spidoga ratast mulle. Ei läinud eriti kaua aega kui tegin rattale mootori vahetuse ja sissepritse konversiooni ja oli vaja uut K-line võimalusega elektroonilist spidot mille ma ostsin ja selle läbisõiduks oli üle 100K km :). Arki paberi järgi oleksin justkui aastaga sõitnud 60k :)
Kas see nüüd tähendab et mul halb ratas? Minu silmis kui korrektselt taastatud ratas siis pole sel viga midagi.
Sõps ostis siit weby.ee oktsionilt üsna korraliku ratta. Kindlustas tembeldas ratta kui ebaotstarbekaks taastamiseks, reaalsuses läks vahetusse: radikas, spido ümbris plastik, Tule gondli [Motobot: õige on "gondli"] plastik, Generaatori kaan, ja paak sai ülevärvitud.
Reaalne remondi eelarve jäi 600Euri alla ostes korralikke kasutatud juppe ja korralik värvimine. Paraku, kui müüa üritas siis pakuti kommihinda ja räägiti et ju mahakantud ratas. Reaalsuse küll mitte midagi tõsist rattal polnud!

Ja nii see Yamaha XT900Z FI (SuperTenere) sündiski:
http://www.super-tenere.net/forum/xtz75 ... -xt900z-fi

5Okuus856üheksa
Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7219
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1877 korda
Tänatud: 521 korda

Re: Müügisolev HD Road King - tüssavad raiped ?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Aga iga ratta puhul on ka veel võimalus lasta ratas üle vaadata,et kas on korralikult taastatud.Kas siis Esinduses või muus remondi ettevõttes.Kui asi on korralikult remonditud ja ka mootor ja muu käigu osa korras.Mis siis ikka?Minu jaoks poleks probleemi,kui see ratas mind huvitaks ja mul oleks seda vaja ning ka rahanumber oleks sobilik.
Ma arvan,et meil ostetakse igapäev kümneid keritud spidoga autosid ja rattaid ja kõik nad üldiselt sõidavad ning omanikud on rahul.Keegi ei keriks ,kui inimesed ise ei "sooviks" seda.Kõik tahavad ju olla need osavad,kes leidsid kuskilt odava ja olemattu läbisõiduga kirikuõpetaja liikuri.Kui,aga hakata vaatama tehnilist seisukorda,siis võib juhtuda,et paljud nö õige(loe suure)läbisõiduga autod või rattad on paremas korras kui kuskil platsil olevad olemattu läbisõiduga isendid.
Just äsja müüsin oma, 8a tagasi uuena ostetud, auto maha ,läbisõiduga 395000km.Täis ajalooga esinduses.See oli samamarki autodest(alates 2003 kui seda tootma hakati) konkurentsitult suurima läbisõiduga isend,aga müüdud sain nädalaga peale kuulutuse ilmumist auto24-s.Hinna panin 100€ odavama, kui kõige väiksem hind, sama aastakäigu sama varustusega autol seal oli.Muidugi kõigi läbisõidud, peale ühe erandi, olid alla 200000km.
Mis antud rattasse puutub,siis mine ostja juurde ja ütle otse,et müüd kolari läbi teinud ratast,mille spido on räigelt maha keeratud ja küsi mis oleks lõplik hind või paku oma hind.Tee ettepanek ratas sinu kulul üle vaadata.Seda muidugi juhul,kui sul seda ratast ka reaalselt vaja on.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.
Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Müügisolev HD Road King - tüssavad raiped ?

Lugemata postitus Postitas Black »

Näha ju kohe, et spidokas on vahetatud. USA oma oleks miilides.

Ja tõesti, mujal riikides kantakse tihti väga tühise kõksu pärast maha. Kuna tegu on sellise paraja juppie-pilliga, siis kui selline heaoluühiskonna kodanikust omanik remonditud sõidukit ei soovi, maksab kindlustus selle talle kinni ja müüb oksjonil maha. Ja ongi juba meie mõistes romu.ee pill.

Kasutaja avatar

Ilgekepp
Postitusi: 178
Liitunud: 11 Juul 2011, 17:37
Tsikkel: Jamaha VIBRAGO
Asukoht: Keset s''tumist
Tänatud: 2 korda

Re: Müügisolev HD Road King - tüssavad raiped ?

Lugemata postitus Postitas Ilgekepp »

kui usa s kantakse maha siis antakse lammutuse pass ja sellega pole meil midagi teha.kui arvele saab siis järelikult on v on olnud norm pass.seda pole mõelnud et äkki on sellel rattal ainult raam selle 100000 sõitnud rattalt? motikaid annab väga ilusti mitmest kokku panna kui käed persest välja ei kasva.

Ole kasvõi loll aga ole motäkamees! ja teine asi: Tegija kannab kiivrit!
Kasutaja avatar

Black
Postitusi: 1135
Liitunud: 06 Juun 2004, 18:15
Tsikkel: Dnepr MT10 / GSX-R1000
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 68 korda

Re: Müügisolev HD Road King - tüssavad raiped ?

Lugemata postitus Postitas Black »

Jep, kõik muu on ühelt korralikult Saksast varastatud rattalt. :)

Kasutaja avatar

Ilgekepp
Postitusi: 178
Liitunud: 11 Juul 2011, 17:37
Tsikkel: Jamaha VIBRAGO
Asukoht: Keset s''tumist
Tänatud: 2 korda

Re: Müügisolev HD Road King - tüssavad raiped ?

Lugemata postitus Postitas Ilgekepp »

Black kirjutas:

Jep, kõik muu on ühelt korralikult Saksast varastatud rattalt. :)

VÄGA ÕIGE,ja saadgi tutika küna

Ole kasvõi loll aga ole motäkamees! ja teine asi: Tegija kannab kiivrit!

andrias
Postitusi: 263
Liitunud: 08 Jaan 2007, 19:37
Tsikkel: Zx9r, kx250f, DS650X
Asukoht: Võru/Tartu

Re: Müügisolev HD Road King - tüssavad raiped ?

Lugemata postitus Postitas andrias »

Oplää, ongi jälle mingi ilge pseudoprobleem välja imetud. Ilgelt viskab üle igast vin koodide detektiivid ja läbisõidu-haid. Huvitav küll kelle jaoks neid läbisõite keritase- ilmselgelt nende jaoks kellele on see mega oluline, kes ostavadki läbisõitu ja hooldusajalugu. Ainult siis kui proovisõiduaeg on käes, ei oska ei midagi küsida, ei sõita ega vaadatagi :D
Minuteada kannatab paber ja arvutiandmebaas kõike. Ka saksast v belgiast toodud masina hooldusajaloo saab kantida selliseks nagu vaja. Kuristikke millesse neid masinaid seal kukub on küll ja küll ning sõidab neid masinaid meie teedel veel ja veel. Ka alla 65000 läbisõiduga ja kolme õlivahetusega :-|||

Annaks jumal häda- küll abi ikka saab!
Võrr->Jawa 638->Dnepr 650->Suzuki GSX600F->Kawasaki ZX6R->Kawasaki ZX9R ja KX250f
Kasutaja avatar

Laur
Postitusi: 377
Liitunud: 18 Nov 2005, 18:37
Tsikkel: VTX1800R
Asukoht: Muhv nõudmiseni
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: Müügisolev HD Road King - tüssavad raiped ?

Lugemata postitus Postitas Laur »

Pilt

Pilt

Piltidel on soome kindlustuse poolt müüdud ratas mille taastamist ei peetud otstarbekaks.
kondlis [Motobot: õige on "gondlis"] pragu, paagis mõlk ja piduriheebel kõver.

Avariijälgede likvideerimine minupoolt: Uus piduriheebel 18.-€ kondlis [Motobot: õige on "gondlis"] on pragu edasi ja paagis mõlk ka. Ei ole isegi hoopealt kukkunud, lohisemis jälgi pole, lihtsalt parklas otsa tagurdatud.
Võta nüüd kinni mis on mis :) Aga ettevaatlik tuleks olla, minul on koos ostudokumentidega kaasas ka fotod rattast, needsamad mis siin üleval, tasuks uurida kas harrikast ka midagi on?

M.O.T.T
If you want to make God laugh, tell him your future plans
Kasutaja avatar

Stonekurg
Postitusi: 242
Liitunud: 21 Apr 2007, 15:46
Tsikkel: zx7r
Asukoht: Laulasmaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Müügisolev HD Road King - tüssavad raiped ?

Lugemata postitus Postitas Stonekurg »

Ei tea palju paak maksab? Külje gondel maksab umbes 1000 eur kanti + värv, sellepärast bikedel remont otstarbekas ei olegi :bsmile: ja harley on ilmselt romu, juba siis kui esiporilaud mõlkis on.

kawasaki zx7r
Kasutaja avatar

Heikik
Postitusi: 411
Liitunud: 23 Mär 2015, 11:31
Tsikkel: lenksuga
Asukoht: Tartu
Tänanud: 19 korda
Tänatud: 21 korda

Re: Müügisolev HD Road King - tüssavad raiped ?

Lugemata postitus Postitas Heikik »

Stonekurg kirjutas:

Ei tea palju paak maksab? Külje gondel maksab umbes 1000 eur kanti + värv, sellepärast bikedel remont otstarbekas ei olegi :bsmile: ja harley on ilmselt romu, juba siis kui esiporilaud mõlkis on.

Bläku kohta ei tea, aga kahtlustan, et nad kõik on üsna samasse auku. Suvel sain oma 900RR üsna ribadeks sõidetud ühe kaasliikleja tõttu. Täiesti terveks jäi ainult üks sabagondel. Paagis mõlgid, korgi juures mõra jne. OEM paaki pakkus Catwees 750 euriga. Ninagondel ca 500 eur, ülejäänud plastikud 100-300 eur/tk. See küljegondli hind 1000 on nüüd küll natuke liiga priskelt pakutud. Või liidad mõttes mitmeid plastikuid kokku?

Nüüd algsesse teemasse: kõik on ju nii suhteline. Loomulikult on kahtlane, kui ls tundub olevat 1010000000.... miili vs 24 000 km. Aga sel võib ka mustmiljon põhjust olla. Igasugu mitme ratta kompotte sõidab ringi. Osad halvemini, osad paremini kokku klopsitud. Minu enda ratas on enne mind sabavahetuse üle elanud, ja suvel minu käes juhtus ülalmainitud põhjustel nii:

Pilt
Pilt

Hetkel on seisukord selline:
Pilt
Pilt

Läbisõit kukkus mnt.ee graafikul 59000 pealt ca 25 000km peale, sabaraam on teise värvikoodiga ja mis kõik veel. So what? Kokkuvõttes on ikkagi väga heas korras ratas, sest on hoolega taastatud. Muidugi, kui müüa, tuleks ilusti ostjale ära ka rääkida, miks miski on nii nagu ta on. Mõne topski ilmselt peletaks ära sellise jutuga, aga mind ennast nt ei heidutaks, kui müüja lubaks ratta põhjalikult läbi uurida ja katsetada.

Viimati muutis Heikik, 25 Sept 2015, 20:53, muudetud 1 kord kokku.
CBR900RR --> ER-6F --> 636 Ninja --> CBR1000RR --> 650MT --> Tiger 800 XC
Kasutaja avatar

Stonekurg
Postitusi: 242
Liitunud: 21 Apr 2007, 15:46
Tsikkel: zx7r
Asukoht: Laulasmaa
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Müügisolev HD Road King - tüssavad raiped ?

Lugemata postitus Postitas Stonekurg »

Mul kogemus küll iidsest krooni ajast aga, siis tehti küljegondli pakkumine 15 xxx krooni, mille ma ka avasüli vastu võtsin, sest süüdlane (kes ise alguses eest ära põgenes) plekkis ja kindlustus andis remondi garantiikirja, ei teinud sellest saladust ka motopoele ja võibolla kruviti veits otsa, sest kindlustusel ju pohh xD (hind muidugi koos vahetusega ja see võib ikka mitme tunni töö olla :wack: )

kawasaki zx7r
Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Müügisolev HD Road King - tüssavad raiped ?

Lugemata postitus Postitas puna »

margi esindustel ja orig juppidel vähe teised hinnad ka


mega1
Postitusi: 526
Liitunud: 13 Sept 2004, 19:02
Asukoht: Tallinn.
Tänatud: 1 kord

Re: Müügisolev HD Road King - tüssavad raiped ?

Lugemata postitus Postitas mega1 »

urmas66 kirjutas:

Aga iga ratta puhul on ka veel võimalus lasta ratas üle vaadata,et kas on korralikult taastatud.Kas siis Esinduses või muus remondi ettevõttes.Kui asi on korralikult remonditud ja ka mootor ja muu käigu osa korras.Mis siis ikka?Minu jaoks poleks probleemi,kui see ratas mind huvitaks ja mul oleks seda vaja ning ka rahanumber oleks sobilik.
Ma arvan,et meil ostetakse igapäev kümneid keritud spidoga autosid ja rattaid ja kõik nad üldiselt sõidavad ning omanikud on rahul.Keegi ei keriks ,kui inimesed ise ei "sooviks" seda.Kõik tahavad ju olla need osavad,kes leidsid kuskilt odava ja olemattu läbisõiduga kirikuõpetaja liikuri.Kui,aga hakata vaatama tehnilist seisukorda,siis võib juhtuda,et paljud nö õige(loe suure)läbisõiduga autod või rattad on paremas korras kui kuskil platsil olevad olemattu läbisõiduga isendid.
Just äsja müüsin oma, 8a tagasi uuena ostetud, auto maha ,läbisõiduga 395000km.Täis ajalooga esinduses.See oli samamarki autodest(alates 2003 kui seda tootma hakati) konkurentsitult suurima läbisõiduga isend,aga müüdud sain nädalaga peale kuulutuse ilmumist auto24-s.Hinna panin 100€ odavama, kui kõige väiksem hind, sama aastakäigu sama varustusega autol seal oli.Muidugi kõigi läbisõidud, peale ühe erandi, olid alla 200000km
Mis antud rattasse puutub,siis mine ostja juurde ja ütle otse,et müüd kolari läbi teinud ratast,mille spido on räigelt maha keeratud ja küsi mis oleks lõplik hind või paku oma hind.Tee ettepanek ratas sinu kulul üle vaadata.Seda muidugi juhul,kui sul seda ratast ka reaalselt vaja on.

Mis sõiduauto see selline on mida 400 t labisoiduga veel tahetakse

Suzuki TL1000R-----Suzuki GSXR 1000 K3------Aprilia RSV 1000R

oil
Postitusi: 783
Liitunud: 15 Apr 2014, 09:39
Tänanud: 24 korda
Tänatud: 75 korda

Re: Müügisolev HD Road King - tüssavad raiped ?

Lugemata postitus Postitas oil »

Näitab, et autol on korralik mootor ja võimeline palju sõitma.

Kasutaja avatar

franz125
Postitusi: 3196
Liitunud: 29 Mär 2008, 19:37
Tsikkel: Mitmed
Tänanud: 34 korda
Tänatud: 196 korda

Re: Müügisolev HD Road King - tüssavad raiped ?

Lugemata postitus Postitas franz125 »

Eks see tänapäeva komme on et sõidetakse läbisõiduga mitte autoga.

Kangutan kõveraid
VTR1000SP1
VTX1800R potsataja-nüüd kahe liitrine
GTS reinkarnatsioonil
98% müüdud Harleydest on ikka veel teedel....ülejäänud 2% jõudsid koju

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”