Hälvik-autojuhid

Kasutaja avatar

zombi
Postitusi: 303
Liitunud: 08 Apr 2015, 03:17
Tsikkel: Honda VT600 Shadow
Tänanud: 64 korda
Tänatud: 39 korda

Re: Hälvik-autojuhid

Lugemata postitus Postitas zombi »

munaz kirjutas:

Mul tekkis selline enda arvates suurepärane idee, et seaduses võiks olla sätestatud, et mootorratas võib sõita mööda jalgrattateed kiirusega kuni 10km/h ja isegi mööda kõnniteed kiirusega 5km/h.
Idee seisneb selles, et mootorrattaga saaks rahulikult läbi ummiku kulgetud vajadusel.
Kuidas tundub selline mõte?

Võtke nüüd sabast kinni ja andke kuuma :twisted:

hull idee. esiteks juba 10kmh ja 5 kmh leiab piisavalt uimaseid jalakäijaid, kes ette oskavad jääda ja isegi sellisel kiirusel saab siklilt paraja matsu. kabelisse ei sõida, aga aia on tugev.
teiseks, luba natukene, lubatakse endale kohe palju- ehk siis, kui lubatakse vastavalt 5 ja 10, hakatakse uljalt kihutama 20,30, ...100 kmh. kahjuks. ja siis hea õigustada, "et lubatud ju!", sujuvalt unustades, mis kiirusel lubatud.
kõnni- ja rattateedel sõidetakse aegajalt juba praegugi, kuigi see mittelubatud on. rattateid, või siis rattavööndit?, isegi kasutanud. teadmisega, et kui võimuorganid näevad ja vajalikuks peavad, siis rikkumine kirjas. seega - kalkuleeritud risk. tõsi, rattarajal olengi ma kulgenud nii ca 20kmh. sellevõrra üllatavam oligi situtasioon, mis mul ülalpool kirjeldatud, kus kaks AUTOT rattavööndis olles mulle kõrvale imbusid, kui mina olin korrektselt sõiduvööndis...



Kavrossist Hondani. Vahepeal ka Hiina needust.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”