LED esituled

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7200
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: LED esituled

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Ovarod kirjutas:

Teab keegi mõnda Eesti poodi ka, kust LED lisatulesid vaadata või pole sel mõtet ja pilk kohe välismaa netipoodidele pöörata? Kui cyclopsi saaks koju ca 80 euriga, siis vast on kindlam minna mõistliku hinnaga lisatulede peale.

Meil pole kohapeal Ledidest eriti midagi müüa,mis tsiklile mahuks.Need aga mis on,on haigelt kallid ja tihti ei ole maantee legaalsed.Üldiselt on kõik meil müüdavad legaalsed LED lisatuled veel liiga kallid,et neid tsiklile osta.Udukad võib veel leida,aga kaugtuld pole ma kohanud.Ma otsisin neid kevadel,aga loobusin.Isegi legaalsed xenonid on väga kallid.Nagu eespool mainisin lähevad minu rattale hella halogeenid külge ja just sellepärast,et ei täi mitusada euri tükist välja käia.
Ma arvan,et LED tulede aeg on veel ees,praegu on nad liiga kallid ja ainult üksikud eksemplarid on väga hea valgustugevusega.Hella LED lisatuled on väga head,aga liiga suured ja maksavad üsna palju.Sõbra maasturil on ees ja valgustavad vingelt.
Mingi valik Knuttsoni maaletoodavatest asjadest on siin.
http://www.autoekspert.ee/index.php?page=258&
Võid ka näiteks siit vaada,mis LED pirne tavatulesse hiinast saab,aga loe ka kommentaare,mis peale üksiku erandi ei ole kiitavad.Hinnad samas piisavalt odavad ,et proovida ja siis koolirahaks lugeda.
http://www.aliexpress.com/wholesale?cat ... d+bulb+h11

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”