Eraparklad ja trahvid

Kasutaja avatar

Teema algataja
Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8772
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 126 korda
Tänatud: 325 korda
Kontakt:

Re: Eraparklad ja trahvid

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Korra ma olen neile juba trahvi maksnud ka, 2 aastat tagasi, seega neil on minu andmed olemas, kuid seost autoga ikkagi mitte.
Ning isegi kui ma praegu maksaksin, ei oleks see ikkagi otsene kinnitus sellele, et see minu auto on.
Vaielda vist enam pole mõtet, sest mitte 14 päeva pole möödas, vaid paar kuud, kuid kui üldse midagi maksta tahan, siis ainult seda trahvi, sest inkasso ei saa nõuda sisse ega koguda viivist sellele arvele, mida ta pole otseselt mulle esitanud.

Inkassoga on üks teistsugune kogemust, vanast ajast. Olin koolipoiss ja tegin sõbrale Radiolinja lepingu, sest mina olin 18 ja tema alaealisena lepingut ei saanud teha.
Arve aadressiks kirjutasime tema aadressi ja sinna see asi jäigi.

Paar aastat hiljem, kui sõjaväes olin, saadeti mulle sõjaväkke tähitud kiri. Radiolinja arve oli umbes 400EEK ning inkassonõue oli äkki 4000 eek, ma võin summadega eksida, aga see tundus lihtsalt meeletu summa, mõtlesin, et minestan ära. Lõpuks maksin Radiolinja arve ja inkassofirma jäigi oma rahast ilma, sest kuna nad polnud mulle saanud arvet esitada, ei saanud nad tagantjärgi oma viivist sisse nõuda.



  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”