Nutifon OnePlus 2

Kasutaja avatar

Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8783
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Tsikkel: V-Strom 1050DE
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 130 korda
Tänatud: 326 korda
Kontakt:

Re: Nutifon OnePlus 2

Lugemata postitus Postitas Piipz »

Macintosh kirjutas:

Kui nüüd jutuks tuli, siis meenub, et mõnedel tootjatel (Samsung, Sony) on mõned mudelid kohandatud nii mahule, kui survele.
@Piipz Kui sul Activ mudel pole, siis seal ilmselt seda valikut pole.

Z5 compact on, töötab küll, proovisin erinevate esemetega laual (pastakas, lusikas, teise telefoni kaaned, mälupulk).

Teemasse aga tagasi, uurisin ka seda Oneplus2 asja aga otsustasin ikkagi Z5 compacti kasuks, miks:
1) On natuke kiirem. Ilmselt seda reaalses elus tähele ei pane, kuid näitajad on paremad. Jah, natuke olen näitajatepede.
2) Ekraan on väiksem, kellele pluss, kellele miinus. Mulle pluss - mahub paremini taskutesse ja aku kestab OLULISELT kauem.
3) Aku kestab kauem (vt eelmist lõiku).
4) Veekindel, mitte küll über, kuid siiski piisavalt, et mootorrattaga padukasse sattudes ei pea telefoni ära peitma.
5) Ilusam (vist)
6) Kaamera - üks parimaid kaameraid üldse. Mul pole ühtegi nii head seebikat olnud, kui praegu telefoni kaamera. Ei näe vajadust enam seebika järele.
7) kindaga kasutamise funktsioon, selle muidugi avastasin alles nüüd.

Miinuseks on muidugi hind, Oneplus on oluliselt odavam. Aga ma kasutan telefone alati "lõpuni", siinjuures ei ole hind kõige määravam.

  • Kontakt: ES või piipz (ät) biker.ee / tel 58413942

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”