Eraparklad ja trahvid

Kasutaja avatar

piiks
Postitusi: 1212
Liitunud: 18 Okt 2003, 23:52
Tsikkel: Hmmmm, peab sebima midagi!
Asukoht: Kohatu küla, Märjamaa vald
Tänanud: 127 korda
Tänatud: 50 korda

Re: Eraparklad ja trahvid

Lugemata postitus Postitas piiks »

mx77 kirjutas:
piiks kirjutas:
Piipz kirjutas:

Kas EuroPark saab kuidagi trahvi sisse nõuda, kui ta ei tea, kes tegelikult autoomanik on?
Inkassofirma üritas mind vahele tõmmata, helistades mulle ja öeldes, et sellelt numbrilt on pargitud, kuid minu jaoks oli auto võõras.
Kas saab midagi edasi saada või saan käega lüüa? On kellelgi näidet päriselust, niisama puusalt võin ise ka tulistada :)

Autoomanik ei puutu siin asjasse. Kuna tegemist eravaldusega, siis see ei käi liiklusseaduse alla. Seal on miski tahvlike, kus on kirjas, et siit läbi sõites oled sõlminud miski võlaõigusliku lepingu. Kui minu poole, kui viimase selle auto numbri puhul maksnu poole pöörduti. Siis ma viisakalt küsisin, et ke seal siis parkis ja lepingu sõlmis, kas mina, auto või liisingufirma, kui auto omanik. Et siis tean, kellele mail edasi saata. Rohkem nad minuga suhelda ei tahtnud.

Aga selle kohta on olemas ka miskid riigikohtu lahendid, loe neid. Üldiselt võib pikalt saata, aga see on igaühe südametunnistuse ja karma rida. Minu oma oli tookord tegelikult puhas.

Piiks, sul tasuks ikka TÕESTI liikluseadus läbi lugeda. Liiklusseaduses pole ka viivistasudest poolt sõnagi.

Liiklusseadus ei kehti eramaal parkimise kohta. Aga ma loen ta lähiajal kindlasti läbi. Ma sain aru, et sul endalgi ta läbi lugemata korralikult :)



Some rules can be bent. Others can be broken.
Танки грязи не боятся !!!
In god I trust, all others pay cash !
Ära usalda naist ... ja pidureid !

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”