Algajale soovitusi varustuse soetamiseks

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Tsikkel: Triumph Tiger 800 ja Kawa w800
Tänanud: 821 korda
Tänatud: 678 korda
Kontakt:

Re: Algajale soovitusi varustuse soetamiseks

Lugemata postitus Postitas Macintosh » 08 Mär 2016, 19:37

Muidugi on alati hea teada,millise tsikli selga istud. Sõltuvalt sellest tuleks ka varustust valida.
Termax kirjutas:1.Sooviks siis infot kinniste kiivrite kohta mis firma omasid eelistada, plussid ja miinused. Kindlasti panen kiivri valikul rõhku sellele, et kiiver oleks võimalikult kerge.
Vaata RPHA Max avatavat kiivrit - kaal ja suurus enam-vähem samad, mis kinnisel kiivril aga märkimisväärselt mugavam. Kinniste kiivrite puhul on Scorpion EXO500 hea valik, sest selle raha eest on kiivrit maa ja ilm.
Sooviks infot sõidujope ja pükste kohta. Kas valida Nahk või tekstiil. Millised head brandid. Ilmselt välistatud täis kombed kuna see rohkem ringraja meeste teema ma arvan. Või peaks ikka ka kombe peale mõtlema.
Lihtsaks tänavasõiduks unusta kombe ära. Alguses on tekstiil hea valik, märkimisväärselt universaalsem. Vaata selliseid, millel tuulutus/ventilatsioon parem siis saad algatuseks ühe komplektiga hakkama varakevadest hilissügiseni. Värvi osas on hele parem, mugavam, ei suvel on mõnusam. Tume jälle praktiliem, sest määrdumine paistab vähem silma. Minu eelistus on hele, sest lisaks mugavusele kuumas on hele liikluses ka paremini märgatav.
Saabastega sama teema. Millised kas kõrgem või madalad ja mida silmas pidada samuti head brandid.
Saabas võta pikk või poolpikk ja võimalikult tugev - kaitseb jalga paremini. Mina olen SIDI fänn, istub hästi jalas, on veekindel ja kaisteb jalga ka avarii korral (proovitud). Mul on olemas ka lühikesed, suvised SIDId aga pärast viimast laksu pole ma sugugi kindel, et olen valmis nendega sõitma.
Kinnastega arvan, et saab kõige lihtsam olema , aga ikkagi kuulaks hea meelega mida silmas pidada.
Minu jaoks kõige keerulisem teema, sests inimese käed on kõige ebastandartsemad keha osad üldse. Mul on kokku 4 paari erinevaid kindaid ja ikka pole piisaval.
Veekindlad, soojad, tekstiil (0-12). Nahast, veekindlad, saab sõita suvises vihmas, alla +10 hakkkab pikalt sõites külm. Täisnahast, õhukesed ilma tuulutusavadeta, pikad (+10-22C). Nahast, lühikesed, suvised, tuulutusvadega (+18-25C). Suvised, võrkpinnaga (üle +23).

Senised sõiduriistad: Riga 13 → Riga 13 → Minsk MMVZ-3.111 → Voshod K175→→→ Honda Hornet 2002 → Honda Hornet 1998 →Honda CBF500→Kawasaki Versys 650.
Hetkel garaazis: Kawasaki w800 + Triumph Tiger 800
---
Tarkvaraarendus mobiili ja veebi, UI-UX. http://www.digitalfruit.ee

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”