sõiduvarustuse kohta artikkel Part II - Kiivrid

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: sõiduvarustuse kohta artikkel Part II - Kiivrid

Lugemata postitus Postitas AzA »

elektromargu kirjutas:

Huvitaks, et kas peegel-visiir on meil keelatud või mitte? Mul saksast tulnud visiiril oli märge juures, et pole tänava jaoks sobilik*, aga ma ei suuda mõista, mispärast!?..

Ei ole, kui vastab eelmises postituses olevale läbipaistvusele. Kontrollida seda minu teada keegi hetkel ei saa, pole selliseid seadmeid, mis nõgusat pinda suudaks mõõta, aga eal ei tea kusmaal tehnika on.
Race only üldiselt tähendab, et on alla 50% läbipaistvust.

Kuigi see seadus on olemuselt totakas nähtavuse mõttes. Päikeseprillid peaks ka siis keelatud olema. Ja autos ei keela keegi sellise visiiriga mitte motokiivriga sõita. kraabid E tähise maha ja kirjutad kuklale - ei ole motokiiver ja jokk.
Aga politseinikud on mõistlikud (meibi, sest nad ei saa mõõta), päeval sulle nad ei ütle midagi, aga hämaras ja pimedal ajal võivad mainida, et ära jama.

Mulle on ühe korra tumeda visiiriga märkus tehtud. 2014 mai kuus, umbes kella 8 paiku õhtul 200 meetrit enne kodu. Küsimusele, aga millal tumeda visiiriga sõita võib, vastati, et kella kuueni. Laulsin seaduse ette, siis hakati lärisevast sumpsist rääkima, äsja tehtud ülevaatust vaadates läks jutt led numbritule pirni peale, mille lubasin ära kohitseda. Aga tundus, et vana kala õpetas noort kadetti, siuke pelglik neiu vaatas ja kuulas üritust pealt.
Järgnevad kohtumised pole ükski patrull midagi öelnud.

Aga mulle meeldib.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”