Lenksud värisevad

Kasutaja avatar

ylari
Postitusi: 193
Liitunud: 01 Juun 2010, 21:26
Tsikkel: vfr
Asukoht: tallinn/võsu

Re: Lenksud värisevad

Lugemata postitus Postitas ylari »

Timofei kirjutas:
franz125 kirjutas:
Timofei kirjutas:

Uut teemat ei alusta, kirjutan siia:

Kui hoian lenksu (kergelt) sõidu ajal - kõik ok. Kui lasen käed lenksult ära - algab vibreerima, siis wobblama. Kas on rehvi viga ka? Kontrollisin kõike, laagrid rattal uued.
Aga rehv on suht vana (mustrit on veel 80%). Sama rehviga alguses probleemi polnud...
GSX600F 1998

Kas lenksu raskused on alles?

Ikka. Samad nagu alguses. Kõik amortide kinnitused kontrollitud momentvõtmega, tagavelg (ketijooks) regullitud millimeetrides (olen lugenud et kui tagaratas on valesti regullitud, võib selline probleem olla).

Kas sul on topcase kohver kah taga?

Mul VFRiga on sama asi. Muidu sõites ei ole lenksus midagi tunda kuid käed lahti lahti lastes tekib paari sekundiga lenksu võnge sisse. Linnakiirusel amplituud suureneb kiiresti kuid tankslapini ei jõua , maantee- ja suurematel kiirustel rohkem inertsi esirattal ning siis pole seda võnget tekkinud/märganud. Maanteel tuleb muidugi ka üliharva ette, et kaks kätt korraga lenksust eemal on.. aga ikkagi tuleb.

Olin isegi väga mures, kui selle avastasin. Probleem kaob siis, kui kohvri küljest ära võtan.
See ei ole küll lahendus kuid vähemalt elimineerib minu jaoks kahtlused rehvi/velje kvaliteedis.

zr-7 99' > vfr800 99'

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”