Eraparklad ja trahvid

Kasutaja avatar

ermicas
Postitusi: 88
Liitunud: 31 Dets 2013, 17:31
Tsikkel: XJR1300 Racer 6oth Anniversary
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 13 korda

Re: Eraparklad ja trahvid

Lugemata postitus Postitas ermicas »

Selle jutu jätkuks niipalju, et kui viimane kord Europargis autot parkisin panin kenasti sms-ga parkima, ma üldse selline seadusekuulekas kodanik... (crash) . Auto juurde naastes oli kojamehe vahel lipik (mitte trahv vaid hoiatav nö. teatis) et a.la "Europargi andmetel on sellel sõidukil mitmeid tasutamata leppetrahve...meil on õigus teisaldada...bla-bla-bla...helistage meile ja leiame kokkuleppe" Mind paneb veits muretsema et vanade leppetrahvide sissenõudmiseks on neil väidetavalt õigus ka kehtiva parkimisega auto minema viia kui vanade trahvide summa on juba neile liialt huvitav...

Teine saaga on ka lähi minevikust kus ühte paljudest leppetrahvidest prooviti kätte mult saada (miks minult...vot ei tea sest mina ju parkinud pole (lol) ). Inkassost rääkisin kokku 3 erineva inimesega. Alguses helistas mingi suvaline assistent kes sai pikema jututa jalga puhkama saadetud. Seejärel helistas keegi osakonnajuht, juba oluliselt tugevam autoriteet kes kasutas palju suuri sõnu ja rääkis oluliselt rangemal toonil...kuna ma ise ka tean paari suurt sõna siis ega sealtki suurt midagi ei saanud. Seejärel toodi välja raskekahurvägi kellegi "juriidilise konsultandi" vms näol. Noh neidki nähtud niiet ajaviiteks oli tore lobiseda. Kogu sellele aplaavale muidugi kaasnes hunnik rämpsposti stiilis "makseaeg 3 päeva or else..."

Millest nad kõik alati alustavad on küsimus "Kas ma räägin auto xxx xxx vastutava kasutajaga" ja kui sa sellele küsimusele jaatavalt vastad siis oled juba ühe käe sõrmedega sahtli vahel. Seejärel tuleb küsimus, et kas "tol päeval parkisite seal parklas" kui annad jah sõna no siis läheb lugu nagu abielu edasi...anna kohe raha heaga ära! Isegi kui nad väidavad et nad TEAVAD et sa oled auto omanik/kasutaja siis ei tohi seda tunnistada sest siis lähevad ka su munad sinna sahtlivahele ja ongi pidu läbi. Mulle väitsid kõik 3 "sissenõudjat" et neil olevat "avalikud andmebaasid" kust nad selle auto omaniku on välja selgitanud. Küsimuse peale et mis krdi andmebaasid need on ja kust te selle info olete saanud siis rulliti jutt kohe kuskile täiesti teise teemani sest nad ei tohi avalikult tunnistada et neil mingid nuhid vms "allikas" on sest siis on nad ise sahtli vahel. Eriti hea on kogu vestlust läbi viia kirjalikult. Siis saad rahulikult vastused läbi mõelda ja neil on raskem sind osava sõnamänguga vahele tõmmata.

Niiet nagu muudegi asjadega siin ilmas, eita kuni surmani !! :ner:

ermicas



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”