Kõvatajad


Laurih
Postitusi: 57
Liitunud: 01 Apr 2015, 22:43
Tänanud: 5 korda
Tänatud: 31 korda

Re: Kõvatajad

Lugemata postitus Postitas Laurih »

Kui nüüd asjalikult ka veel arutada, siis "kõva mürin" on väga personaalne teema, ühe jaoks kõva ja teise jaoks mitte.

Ise jahmerdan juba kaks nädalat oma XDiaveli Termignoni db killerite modifitseerimisega --- sest minu jaoks on need Termid väga valjud, db killeritega lihtsalt vähem valjud aga ikkagi minu jaoks ebameeldivad. Sai db killerid ümber tehtud nii, et mulle sobis.
Samas, mitmete inimeste jaoks, kes neid Termisid kuulsid, ei olnud need üldse valjud aga lapsekärudega naised vaatasid mind linnavahel juba kaugelt kui ilma db killeriteta sõitsin (kusjuures sõitsin tegelt db killeritele järgi, mitte ei "kõvatanud", need oli keevituses ju :mrgreen: ).
Mulle üks kõva hääle pooldaja ütles seepeale, et mul "on madal sotsiaalne närv".
Lisaks pean mainima, et kui seisin kuskil foori taga liinibussi kõrval, siis polnud minu põrinat pea üldse kuulda, bussi müra oli sama.

Seega, igaühele oma ja annaks kõigevägevam mõistust vahet teha asjadel mida saab muuta ja asjadel, mida ei saa muuta. (w)



HD FX-1200 '74
HD Breakout '19
BMW R1200GSA '15
KTM 250 EXC-F 6Days '20
Ducati Panigale V4 '18
Ducati Scrambler Italian Independent '15

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”