E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: E-Meister OÜ (motokaubamaja) maksehäired!

Lugemata postitus Postitas mx77 »

saare_merka kirjutas:

Minu lugu siis selline :D

Üle-eelmisel nädalal ta helistas ja rääkis, et vahetatakse omanikku ning kõik võlad ja kohustused võetakse üle uute omanike poolt. Üleminekuajal ei saa nad teha kandeid kontode pealt ning seetõttu ei saa nad ka kiivrit tagasi osta.
Notarisse pidid nad minema 20/21.juuni ning loodetavasti pidid kanded äriregistris toimuma siis selle nädala alguses ning et siis ka pangas saaks muudatused tehtud ja nad saaksid taas ettevõtte kontodelt toimetama hakata. Ning ehk siis saab teha tagasikande. Pidime homme, s.o 28.06 üle helistama. Jutt jutuks, selline oli temapoolne versioon pakutavast lahendusest. Mina ütlen, et tahan raha tagasi, tema ütleb, et ei saa/ei ole. Nokk kinni- saba lahti.

Minu poolne versioon asjast on see, et firma registreeritakse kellegi teisele nimele, see laseb ettevõtte pankrotti kolinal ning Mati jääb ise puhtaks. Tankist saab omale ärikeelu, kuid teda eeldavasti see ei morjenda ning kõik, kes midagi loodavad sellest ettevõttest saada, ei saa midagi.

Pullikaka ja see jutt! Uus keha on juba loodud uue registrinumbriga, seega ei lähe mitte ükski võlg ega kohustus üle. Vana keha lastakse visinal pankrotti ja need kellel raha saada on pühkigu oma suu puhtaks.
Neid maksekäsu ja täitemenetluse otsuseid on juba mitu tükki, kas keegi on oma raha kätte ka saanud?

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”