algaja krossiharrastaja küsiks nõu?

Kasutaja avatar

Teema algataja
reinuvader
Postitusi: 266
Liitunud: 11 Okt 2004, 15:32
Asukoht: valgamaa
Tänatud: 22 korda

Re: algaja krossiharrastaja küsiks nõu?

Lugemata postitus Postitas reinuvader »

Hei!
Ausalt öeldes,ma ei tea...mis Türist te räägite?Käesoleval aastal ma seal pole käinud-olnud...kukkusin seal küll eelmine aasta "ehkk,i" etapi ajal...esimeses ajasõidus...aga seal polnud miskit hullu,et võistlusel olin ilusti peal.
Nii sai käidus möödunud esmasp Põlgastes....täitsa ok(2x siiski külili...aga ei hullu)....ja küll ma pusisin seal tagumises raja lõigus nende lainetega...aga läksin, seisin peale esimest trenni ringi seal...mõtisklesin,mõõtsin sammudega hüpper vahesi ja valmistasin ennast vaimselt ette...ja "volaaaa"...ilusti kaks ja kaks ja kolm...kuradi rahul olin.
Nii ja eile Langel...super lux! Rada oli just hooldatud,kasteti kui sinna jõudsime...ei ühtegi kukkumist(minu kohta kõva sõna)...raja alguse vastu mäge "kolmik hüpe"...ilusti kaks võtsin ära ja täpselt kolmanda laine algusesse...turvaliselt ja puhtalt!...raja tagumine kaks ja kaks...seal oli segavaks teguriks kurv,enne laine esimest hüpet,ei suuda asendit nii kiiresti paika...e siis lasin lihtsalt üle...teine laine...ilusti ülesse teise laine harjale....edasi...pealtvaatajate perve juures olev pikem lainete kaskaad....esimesed 2 üle...teine sektor...kehvem..juba vastu laine harja,sest hoog ja julgus oskused..saavad otsa...ja viimane sektor tuli lihtsalt üle lasta...aga muidu,minu vähese selle aasta sõitmise suhtes....Super lux...ise väga rahul.Oli tore päev.Nii,et oleks äge kui nö "algajate" punt suurem oleks...saaks teine-teisele julgustajaks,konkurendiks...olla.
Edu kõigile!



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”