Tekstiilvarustuse pesemine

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: Tekstiilvarustuse pesemine

Lugemata postitus Postitas mx77 »

urmas66 kirjutas:

Ma olen kõiki oma sõidu riideid siiani tavalise pesuainega(mis on kodus) ja 40 kraadise veega tavalise programmiga masinas pesnud,ning pole ühegi asjaga midagi juhtunud.Loomulikult kaitsmed välja ja lukud takjad kinni.Ja loomulikult ei pea core jope nii vett nagu uuena,aga seda ei tee ta ka mingit eripesu kasutades,mingi aja pärast.Peale kuivamist olen kasutanud aerosoolis core jaoks mõeldud impregneeri,natuke aitab,aga kui olen unustanud,pole ka midagi hullu juhtunud.Plekkide eemaldamiseks olen plekkidele tilga Fairit kuivale materjalile peale hõõrunud ja pool päeva või öö seista lasknud enne masinasse pistmist.Toimib hästi ka muude riiete puhul näiteks rasva ja õli plekkidega.

Tavalise pesuvahendiga membraaniga riideid pestes keerad sa nad lihtsalt peesse, nii lihtne see ongi. Puhtaks saab küll, aga hingavus ja veepidavus kaovad ära. Sellisel juhul pole mõtet sellistesse riietesse oma raha panustada. Impregneer teeb ka tavalise riide natuke veepidavamaks ja kokkuhoitud raha eest saab palju impregneeri osta :D.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”