Soovin/pakun Tallinnas garaazi üürida...

Kasutaja avatar

Kookon
Postitusi: 3
Liitunud: 08 Dets 2016, 10:08
Tsikkel: Enduro
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: Soovin/pakun Tallinnas garaazi üürida...

Lugemata postitus Postitas Kookon » 08 Dets 2016, 15:29

Tere,

Pakume hoiupaigaks laoruumi nutiladude kompleksis Kookon, mis asub Tänassilma Tehnopargis (Nõmme ujulast 7min autosõidu kaugusel).

Kompleksis on 33 erinevas suuruses laoruumi, mille pindalad jäävad vahemikku 20-146m2. Kogu väikeladude ala on varustatud nutika tehnoloogilise süsteemiga, kus tänu mobiilirakendusele on võimalik laoruumi siseneda endale sobival kellaajal, näpuliigutusega avada ja sulgeda distantsilt uksi ka teistele inimestele, jälgida kõikjalt maailmas videopildi vahendusel laoruumi juures toimuvat ning sätestada laoruumi valvestust. Kookoni mobiilirakendus on allalaetav nii App Store’ist kui Google Play’st.

Laoruume on võimalik vajadusel muuta ka kahe-tasapinnaliseks, luues seeläbi juurde ruumi või võimaldades rajada puhkenurga. Kõik laoruumid on varustatud vee ja kanalisatsiooniga ehk vajadusel saab paigaldada tualettruumi ja dušinurga. Samuti on võimalik lisada õhksoojuspump. Seega sobib Kookon nii oma tehnikavarustuse paigaldamiseks kui ka hooldustööde teostamiseks.

Lisainformatsiooni meie võimaluste kohta leiate aadressil www.kookon.ee või Facebookist https://www.facebook.com/kookonvaikelaod/ .


Kookon


Mine “Kõik, mis mootorratta parkimise/ garaažiga seotud”