Hoiupaik tsiklile Tänassilma Tehnopargis

Kasutaja avatar

Madlobster
Toetajaliige
Postitusi: 3121
Liitunud: 30 Aug 2016, 12:52
Tsikkel: Honda VFR800, 2008
Tänanud: 484 korda
Tänatud: 579 korda

Re: Hoiupaik tsiklile Tänassilma Tehnopargis

Lugemata postitus Postitas Madlobster »

urmas66 kirjutas:

... võrreldakse analoogidega.

Põhjendus kallile hinnale on "innovaatilisus",mitte et seal midagi uut reaalselt oleks.

Aga kõvad kärbsed,kui selle hinnatasemega maja täis müüvad.

ja ettevõttele kellel kliendid,ei sobi vist ka,kuna on ainult garaazi uks.

Analooge ei ole. Garaažide rivi mustamäel ei ole analoog isegi mitte natuke. Või too mõnigi näide, mis on nii kergelt kasutatav ning just sinu vajadustele diivanilt lahkumata kohandatav?
Näiteks vaja kuu aega kaatrit kuskil hoida. Kolm paksu sõidavad viimase hetke pakkumisega (homme läheb lennuk) taisse ja tahvad oma 15k+ maksvad tsiklid turvaliselt majutada. Tehasest maha võetud liin (kolimine olude sunnil) vaja kuskil kolm kuud hoida, sest uude kohta veel sisse ei saa jne jne.
Innovaatilisus, mis tahes valdkonnas maksabki. Kõik valdkonnad liiguvad kliki ja tarbi suunas. Ja inimestele meeldib see.
Ma arvan, et ei ole suurt probleemi neil omale kliente leida.
Tavaline uks :) Nupust avatav tõstuks vs mingi töökoja hoovis rasked tuult mitte kinni hoidvad raud/laudväravad??? No ikka enamus eramajadel eelistatakse esimesi. Ja kas sekretär saab vajadusel kliendile laost kauba anda või ei saa.

Ettevõtteid ja ka eraisikuid, kelle nõudmised ja vajadused on seinast seina ei saa panna ühte patta ja eeldada, et kõgile kõik sobib ja kui tavaline aukus teega hoov koos lääpas väravatega ei sobi siis sa oled pirtsakas ja loll ning mine ja maksa siis oma raha ära kui nii loll oled.

Tsiteerides "klassikuid". "Mitte keegi ei saa mul keelata LS-i tõlgendada nii, nagu mina seda soovin."

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kõik, mis mootorratta parkimise/ garaažiga seotud”