Tsikli transport kaugematesse maadesse


Teema algataja
ats30
Postitusi: 612
Liitunud: 11 Juul 2008, 21:05
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 151 korda
Tänatud: 73 korda

Re: Tsikli transport kaugematesse maadesse

Lugemata postitus Postitas ats30 »

elektromargu kirjutas:

Kas mitte suht igas maailma nurgas pole mingi viisakam tsiklilaenutus, kust ratas võtta? Sest tundub, et ükskõik mis hind tuleb tõenäoliselt odavam kui ratast lennutada.
Boonusena on tsiklirentidel tavaliselt mingi tehniline tugi ja kohalik kindlustus jne jne..
Et mis see põhiargument on, et oma ratast teisele poole maailma vedada?

Põhiargument on see, et start ja finish ei pruugi olla samas kohas ega samas riigis. Vahel harva juhtub isegi nii, et need punktid juhtuvad eri kontinentidel olema. Kui teemaks on kusagil kohapeal nädal-paar hullata, siis on rentimine kindlasti väga ok variant :bsmile:

Hind jääb tõenäoliselt lennutranspordi puhul 1000-1500€ vahele. Konteineri puhul on tänane olukord suht muret tekitav. Paar suurt konteinervedudega tegelevat ettevõtet on raskustes, kohale toimetamise ajad on pikad ning hilinemised väga tavalised. Lisaks kohpealsed maakleritasud ja muu bürokraatia, see läheb nagu liiga teemast välja. Lennutranspordi puhul tundub, et eelpool loetletud riskid on üksjagu väiksemad. Vähemalt erinevate allikate läbi töötamisel olen sellisele järeldusele jõudnud.

Tundub, et järjekordne teema stiilis "ise küsin ise vastan" :wack:

Oleks ma tark, ma oleks vait.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”