Autoostu alast nõu küsin

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7199
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Autoostu alast nõu küsin

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Škodadel näitab ka arvuti suht täpset võrreldes tankimisest tankimiseni mõõtmisega.Vahe võib olla 0,3-0,5 L.Aga mida ei ole kummagi meie pere Škodaga saanud on tehase keskmine ja seda ei ole isegi maanteel rahulikult pikemat otsa sõites kätte saanud.
Minu auto 2,0d 135kw 4x4 DSG on keksmine seal 6,5 kandis(50/50) ja maanteel olen saanud korra 5,7 ette.Teahse kesmine on 4,9 ja maantee sõit vist isegi mingi 4,3.
Naise Fabia 1,2 bensukas DSG on keskmine kuskil 7 kandis(50/50) tehase keskmine on ka mingi 4+.Seda pole ette saanud kunagi.
Volvo XC90 D5 136kw oli tehase keskmine 9,1 ja mina sõitsin oma sõite 8,5-8,7 kandis.talvel vähem suvel veits rohkem.Ilmselt see teeb vahe sisse,et teele jääb ka 24km 110 ala iga päev.
Škoda diisli kohapealt on väga positiivne, kulu mitte kasvamine suuremal kiirusel kiirteedel. Sel aastal sai kaks korda käidud euroopas ja pidevalt mingi 150-170 lastes ei tõusnud kulu rohkem,kui 0,5-0,7l .Volvol viskas ikka paar liitrit kohe otsa.LC V8-ga kiiremalt lastes viskab mingi +5 kohati juurde.
Ühe sõnaga minu škodad on mitte eriti ökod,aga suht stabiilsed kulutajad,millede kompu näitab suht täpset keskmist kulu.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”