LED esituled


ats30
Postitusi: 612
Liitunud: 11 Juul 2008, 21:05
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 151 korda
Tänatud: 73 korda

Re: LED esituled

Lugemata postitus Postitas ats30 »

StreetMoto kirjutas:

Laskumata LED temaatikasse meenutan kõikidele ümberehitajatele tsikli elektrisüsteemi eripära võrreldes autode ja mõnede üksikute ergutusmähisega tsiklimudelitega. Enamikul tsiklitest püsimagnetiga genekas ja mida vähem koormust järgi, seda rohkem tööd teeb pingeregulaator ja seda kiiremini ja suurema tõenäosusega ta maha põleb. Mida rohkem tarbimist (loomulikult ei maksa minna ka arutult üle piiri) korraga taga, seda tervislikum elektrisüsteemile. Seega - esituli+käpasoojendused sisse on palju parem kui ainult LED päevasõidutuledega ringi kütta.

Neeme, kas sellepärast 990 ADV-l polegi tulede pealülitit? Valikus ainult pool/täistuled. Kui palju sel rattal üldse vaba vatte on kui arvestada lisaks mootorile tuled, mingi telo/arvuti laadimine, GPS, rutskade soojendus? Või siis niimoodi, et on tehase ratas ja palju tal võimsust üle on (elekter ;) ) igasugu lisavidimate jaoks? Akut ju ka ei taha tyhjaks lasta.

Et targad võiks tarkust jagada.

LED esi/lisatuledest, vaatan hetkel selliseid: http://www.zenoverland.com/led_lights/r ... utput.html
Kas on kellegil kogemusi? Kas on liiga hea või liiga paha? Mul omal pole LED-tulede teemal muud kogemust kui elutoa laes :D

Kui keegi teine ei tea siis Urmas ikka teab :bsmile:



Oleks ma tark, ma oleks vait.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”