Telk motomatkaks


ats30
Postitusi: 612
Liitunud: 11 Juul 2008, 21:05
Tsikkel: KTM 990 Adventure
Tänanud: 151 korda
Tänatud: 73 korda

Re: Telk motomatkaks

Lugemata postitus Postitas ats30 »

KIBU kirjutas:
ats30 kirjutas:

Lugesin kogu teema läbi, aga sellist ei pakkunud keegi: http://www.matkasport.ee/msweb.nsf/page ... &f1=Telgid#
Veekindlus on hea, suht kompaktne ka. Kaalu nagu on tiba palju, aga kilo sinna-tänna...
Kuidas tundub?

kui aus olla siis see parimate telkide hulka ei kuulu ma arvan. mõõte arvestades võiks pakitult väiksem olla. peamine ikaldus on need väliskattes kaarte tunnelid. kaari nendesse ajada ei ole teab mis nauditav. eeskoda on kah selline... aga noh vähemalt akendega :) muidugi kui hind on määrav siis ega sellise raha eest naljalt paremat sarnast ei leia. kõik oleneb mida sa telgilt ootad.
mina valiks kah pigem caucasuse kui Kolemann peab olema.

Järjestan kriteeriumid, millele võiks minu tsiklimatka telk vastata:

  1. Võimalikult kiiresti üles pandav ja kokku pakitav. Minu jaoks äärmiselt oluline, kuna olen vist üks laisemaid ja kärsitumaid matkajaid üldse :bsmile:
  2. Ilma vaiadeta paigaldatav (peamiselt just eelmise punktiga seoses)
  3. Hingav/vettpidav suhe max hea
  4. Avar (seepärast ka 3-ne)
  5. Kokku pakitult peab küljekohvrisse mahtuma.

Caucasusel ongi siinjuures kaks miinust võrreldes Monvisoga- paigaldus tiba keerulisem ja ilma vaiadeta nagu ka ei püsi koos. Muus osas on suht sama ja suur eeskoda on muidugi motomatkajale boonuseks.
Praegu vaatan et Coleman Tatra 3 vastab kõige täpsemini kirjeldusele, kui Colemani valikut vaadata. Matkaspordi lehel ei ole mõõtude skeemi kahjuks.

Oleks ma tark, ma oleks vait.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”