Telk motomatkaks → Telk Ferrino KALAHARI 3

Kasutaja avatar

Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Telk Ferrino KALAHARI 3

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

Mul on Ferrino KALAHARI 3. Parajalt suur, et mahutada kaks inimest ja nende varustus või ööbida üksinda. Valiku esmaseks kriteeriumiks oli telgi võimalikult suur sisekõrgus ja telgi võime ilma kinntusvaiadeta püsti püsida. Kalahari 3 on suurima kõrgusega kolmeinimese telk (130cm), mis ma suutsin kohalikust kaubandusest leida ilma, et pakitud välismõõt (peab mahtuma küljekohvrisse) või kaal oleks ebamõistlikult suureks kasavanud. Ainsaks puuduseks on väiksevõitu eeskoda. Seda saab kompenseerida alumiiniumvaiale toetuva varikatusega (tarp) mis kohvris eriti ruumi ei võta.

tarp.jpg

Telki otsides avastasin, et netis toodud telgi kokkupakitud mõõdud (kui nad olemas on) pole eriti usaldusväärsed, näiteks minu telgi mõõtudeks on antud 50x17cm aga reaalsuses tuleb 46x14. Kohvrisse pakkides päris suur vahe.

100% rahul ma pole, sest hommikune riitumine on ikka üksjagu tülikas. Ideaalis soovin telki, kus oleks võimalik enam-vähem püsti sesistes riietuda (sisekõrgus 160-170cm) ja eeskoda oleks piisalt suur, et seal all vihma korral istuda või toitu valmistada. Kardan, et koheselt, kui sinnamaale jõuan siis ei rahulda mind enam ei telgi kaal ega tema kokkupakitud mõõt.

Ferrino-Kalahari-roheline-telk_pr_original.jpg

Ma olen küll vaadanud neid nn mototelke aga seal lähevad koheselt üles nii kaal, pakitud mõõdud kui ka hind.
https://redverz.com/motorcycle-tents/atacama-green/

G-Atacama05-bike__56734.1480731162.jpg

https://www.lonerider-motorcycle.com/pr ... 4337452997

Lone_rider_20_1024x1024.jpg
🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”