2018. Mida kõrgem palk, seda suurem trahv.

Kasutaja avatar

Teema algataja
Macintosh
Maagia ja nõidumine
Postitusi: 7346
Liitunud: 11 Mai 2011, 21:47
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1076 korda
Tänatud: 1052 korda
Kontakt:

Re: 2018. Mida kõrgem palk, seda suurem trahv.

Lugemata postitus Postitas Macintosh »

elektromargu kirjutas:

Miks peavad mingid tõusikud saama endale arutut kihutamist lubada, kui mina seda ei saa?! Joobes juhtimisest rääkimata. Ka mulle meeldib õllet libistada. :bsmile:

Esiteks lubage mul öelda, et purjuspega sõitjate karistused on liiga leebed. Siin tahaks ikka rohkem verd näha. Mida rohkem, seda parem.
See öeldud siis räägime nüüd asjast.

Sa pole süvenenud. Mitte see, et trahvi määr sõltub sissetulekus pole halb. See on päris hea mõte. Aga ... ma tunnen ühte hambaarsti, kes sõidab luksusmaasturiga (enesest mõista ka ka tema naine), lapsed käivad välismaa erakoolides, elab ta keset linna suures villas ja käib perega 3x aastas kaugetel maadel reisil (mitte säästureisil). Novot, see vaene mees saab miinimumpalka.
Kui me juhtuksime koos kiirust ületama, siis tema saab miinimumpalga tasemelt ja mina vastavalt oma sissetulekutele (mille kohta on maksuametil selge ülevaade). Sõber vaid köhataks minu saadu trahvisumma peale, rääkimata siis sellest, mis talle välja kirjutatakse. Mis selle loo juures veel "toredam" on, et meie mõlema trahvi määr kasvaks ca 2.5X võrreldes tänasega. Vot see ajab küll karva turri.

🧢 👕 🏍 T-särgid, pusad, mütsid ja kingitused mootorratturile . 🚀🚀 🍀 VAATA LÄHEMALT

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”