2018. Mida kõrgem palk, seda suurem trahv.

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2504
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 341 korda

Re: 2018. Mida kõrgem palk, seda suurem trahv.

Lugemata postitus Postitas Maaks »

jaan mmc kirjutas:

Trahvide maksmise kontekstis on see võibolla vale aga üldises plaanis väga lugupidamist vääriv seisukoht, mis pärineb Rain Lõhmuse interviuust, tsiteerin lõiku:
Töötajatele peab niipalju palka maksma, et nad ei mõtleks pärast tööd selle peale, kust saia ja piima odavalt kätte saada. Korralikku palka saades mõtlevad nad äkki rohkem selle peale, kuidas meie ühist asja paremini vedada. Mina usun väga sellesse, et edukust tuleb jagada. ...

Ja mitu kõrgepalgalist (üle turuhinna) töötajat sul palgal on? ... :mrgreen:
Paraku on reaalsus see, et Eestis on võib olla 2-3 "rain lõhmust" ja kõik ülejäänud on "oliver kruudad", kes maksavad "turu keskmist".
Ja sa teed nüüd ettepaneku, et juhul kui ma olen oma valikuid tehes saanud tööle "rain lõhmuse" firmasse, siis tuleb minult minu tööga teenitud "kallima piima soetamiseks" ettenähtud raha igal võimalusel ära võtta?

jaan mmc kirjutas:

Lisan igaks juhuks, et kommunismist/sotsialismist ja nende rikkuse ümberjaotamis nägemustest olen ma valgusaastate kaugusel.

Peeglisse oled viimasel ajal vaadanud - see et sa võib-olla eesti omariiklust kõrgelt hindad ei tähenda et sa sots ei oleks :lol: :-|||

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”