Räägiks Navidest

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Tänanud: 722 korda
Tänatud: 168 korda

Re: Räägiks Navidest

Lugemata postitus #181 Postitas urmas66 » 19 Veebr 2017, 20:44

Garmini puhul kannatab täna vaadata detailselt neid tehnilisi ja muid andmeid,sest uuemad navid on suht tihti mingi eelmise mudeli ümber nimetamine, mõne lihtsa-ebaolulise funktsiooni lisamise või ka ära jätmisega.Seda ütles mulle minu kontakst,kelle käest ma neid ostan.Viimane kord küsisin näiteks LM68 ehk seda, mida paar kuud tagasi olin ostnud,aga tema ütles,et see pole enam tootmises ja nüüd on selle asemel näieteks LM60.Ma need nimetused võtsin küll praegu lambist,sest ei mäleta peast mis tootega just siis tegu oli,aga nad pidid suht paari aasta takka neid mudeleid uuendama-ümbernimetama.
Kuna ostame suht tihti tööautodesse navisid ja mina isklikult ka uuendan neid,siis nii mõnigi nö uus on tehniliset omaduste ja funktsioonide poolest ümbernimetatud vana.Ja mudelirivi on neil ka väga pikaks läinud.Iga motonavi kohta on suht samade funktsioonidega autonavi,mis lihtsalt pole veekindlas korpuses.Turundus on selle nimi ei midagi enamat.
Aga jah, olen proovinud TomTom-i ja tõesti on Garmin parem just kaartide kohapealt.Euroopas ei oska isegi kommenteerida,aga eestis on Garmin vist ikka palju asjalikum.TomTom-i jaoks Hiiumaal vist paar teed ainult ja mingi hetk Ristna kandis olles näitas,et olen hoopis Hanko-Travemünde laevas.

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist