Akupank motomatkale

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Akupank motomatkale

Lugemata postitus Postitas AzA »

ats30 kirjutas:

Ok, ütleme et saab selle kuidagi tellitud või ostetud. Aga millised näitajad peaks väljavõtetel olema? Olen kuidagi aru saanud et tahvli laadimiseks peaks USB pesa olema min 2A, samas akupankadel on need enamasti 1A. Ja läpaka laadimiseks USB-st nagunii vist ei piisa, seal vaja mingit pulka? Mis amprite ja voltidega?

Aga vaata pilti Telwinist, seal on USB pesade juures voolutugevus lausa kirjas. Üks pesa on 5v/1A ja teine 5V/2.1A. Ühtlasi saad väljavõtte 12V kuni 10A ja 19V kuni 3.5A. Nüüd vaata oma läpaka laadijat, see on ilmselt 19V ja 3A ümber :bsmile:
Vastavate üleminekutega saad järgi panna akupanga, nö vahejuhe on tavaliselt kaasas, millele saab eraldi otsikuid panna vastavalt su läpakale vms laadimist vajavale pesale.
Pilt
Odavaim pakkuja eestis, mis leidsin puusalt:
https://www.tooriistamaailm.ee/kaivitus ... olymer-12v

Exide oma linkisin oma sellesse novellimõõtu postitusse, kodukalt peab otsima, mis see endast kujutab, aga tal on ledlamp küljes, mida Telwinil vist pole.

Üle 2.1A usb pesasid ei tehtagi minu teada.

Läpaka laadimiseks on pulgad tavaliselt kaasas - exide komplektil kohe kindlasti terve pinutäis. Volt on tavaliselt 20V ümber - mõni siia sinna ei ole eriti oluline. Amperaaz kuskil 3-5A - väike amperaaz laeb lihtsalt aeglasemalt.
http://www.motonet.ee/et/toode/455633/E ... oluallikas

Ilmselt on telwinil ka otsikud kaasas. Uuri komplekssust.

Aga mulle meeldib.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”