Z750 Kawa summuti.

Kui mutrivõti peos püsib (või siis üldse ei püsi), kui vajad abi või nõu mootorratta remondil või soovid tehnika üle arutleda. Kui pluss ja miinus on lootusetult segi ja amprid ajavad volte taga.

Moderaator: Moded

Foorumi reeglid
Vältimaks asjatuid postitusi ja saamaks kiiremaid asjakohaseid vastuseid, peab teema sisaldama järnevaid detaile:
  1. Pealkirjas: Tsikli mark ja lühike vea kirjeldus (kui täpsemini ei ole võimalik siis näiteks: probleem mootoris, probleem piduritega jne)
  2. Sisus võimalikult täpne vea kirjeldus ja mootorratta mark ning väljalaskeaasta

NÄIDE: Honda Hornet, tühikäiguga probleem.

Valesti alustatud ning sisutühjade teemade puhul on moderaatoril õigus teema kustutada!

Teema algataja
Act
Postitusi: 3
Liitunud: 24 Juul 2014, 08:42

Z750 Kawa summuti.

Lugemata postitus Postitas Act »

Tere,

Mul hooaja lõpus juhtus imelik lugu Tartu mnt. sõites.
Summuti heli läks ühelhetkel jube lärmakaks.
Ühesõnaga miskit lendas sealt välja. Tõesti ma ei jaga summuti ehitusest miskit kuid summuti otsas olev kopsik on alles, kuid sealt sees lendas
mingi osa välja. Ei saa aru isegi kuidas selline asi juhtuda sai ja ei tea kas kellegil teisel sellist asja kunagi isegi juhtunud on ei tea.

Tean vaid, et uuemat tüüpi ratastel on Db- killerid mida saab vajadusel siis lihtsalt eemaldada.

Kuid minul vanemat tüüpi suumuti seega ei oska asjale läheneda ega kuskile pöörduda, kes selle summuti oskab ette võtta ning miskit välja leiutada.
Põhjus, miks nüüd nii hirmus suur mure tekkis on tulevane Tehnoülevaatus.

Ei tahaks selle pärast uut summutajat väga osta kuna üsna kulukas ning hooaega ka vahele ei tahaks jätta.

Ehk on kellegil Ettepanekuid, lahendusi, võimalusi, teadlik?

Parimat,



Kasutaja avatar

Margusxx
Mode
Postitusi: 902
Liitunud: 23 Veebr 2004, 12:28
Tsikkel: GSX1300RZ K750 CRF1000l
Asukoht: Rootsi
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 34 korda

Re: Z750 Kawa summuti.

Lugemata postitus Postitas Margusxx »

Enamasti käivad summutid suhteliselt lihtsalt lahti, nii või naa on hea aegajalt vill ära vahetada, ühtlasi näed ära, et mis seal lahti logises.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Hardcore,hardcore,hardcore,hardcore. Nothing less and nothing more...

Teema algataja
Act
Postitusi: 3
Liitunud: 24 Juul 2014, 08:42

Re: Z750 Kawa summuti.

Lugemata postitus Postitas Act »

Lahti käib ta otsast kolme neediga. Aga selle kopsiku sees oli mingi ümmargune toru vms osa küljes. Mis lendas nagu minema. Minu meelest oli nii..

Mõtlengi, kas selliseid asju saab ka kuskil lasta remontida kui puuduv osa lännu või tuleb hakata otsima uut summutit :(

Kasutaja avatar

Margusxx
Mode
Postitusi: 902
Liitunud: 23 Veebr 2004, 12:28
Tsikkel: GSX1300RZ K750 CRF1000l
Asukoht: Rootsi
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 34 korda

Re: Z750 Kawa summuti.

Lugemata postitus Postitas Margusxx »

Kas sul on originaal summuti? Tavaliselt oem kraam on suht hea hinnaga saadaval.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Hardcore,hardcore,hardcore,hardcore. Nothing less and nothing more...

Teema algataja
Act
Postitusi: 3
Liitunud: 24 Juul 2014, 08:42

Re: Z750 Kawa summuti.

Lugemata postitus Postitas Act »

Tootjaks on Termignoni.
Seda kardan, et seda originaal jubinat sinna raske leida :(
tundub selline vanemat tüüpi summutaja.

Kasutaja avatar

puna
Postitusi: 2192
Liitunud: 05 Mai 2006, 22:47
Tsikkel: Ducati SFV4S
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 11 korda

Re: Z750 Kawa summuti.

Lugemata postitus Postitas puna »

Ega pilti on ju raske teha lihtsam on hoopis ebamääraselt seletada, et midagi juhtus

Kasutaja avatar

Kirs
Postitusi: 4071
Liitunud: 06 Apr 2005, 12:08
Tsikkel: BMW
Asukoht: Saaremaa/Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 23 korda

Re: Z750 Kawa summuti.

Lugemata postitus Postitas Kirs »

Ju see DB killer sealt jeehat tõmbaski. :roll:
http://www.ebay.ie/sch/i.html?_pgn=1&is ... b%20killer

SERTÃO

xrax
Postitusi: 40
Liitunud: 04 Dets 2015, 12:35
Tsikkel: Kawasaki Z750
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Z750 Kawa summuti.

Lugemata postitus Postitas xrax »

Uut sumpsi küll valima seepärast ei pea minema, ilmselt jah, dbkiller pani hoopis plehku. Möödunud hooajal lammutasin oma masina sumpsi laiali, mis ennegi oli ilma dbkillerita, tegin 12cm lühemaks ja häälgi läks kurjemaks. Ülevaatusel ei kobisenud keegi, kuigi seda kartsin, aga pigem seepärast, et kärpimise käigus viskasin minema ka kõik tehase embleemid ja kaasa arvatud e-tähised.

Kasutaja avatar

retro
Postitusi: 924
Liitunud: 27 Juun 2005, 18:20
Tsikkel: Tiger885, külkaIŽ
Asukoht: Kohatu
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 30 korda
Kontakt:

Re: Z750 Kawa summuti.

Lugemata postitus Postitas retro »

Viimati ÜV-l öeldi, et db mõõtmine sõltub aastaarvust ja sellest, kas oem või aftermarket sumps. Minu '00 ratast ei mõõdetud ja minu ees '05 ratast mõõdeti. Oleks ka mul Akra vms olnud, oleks ka mul sumpsilt db tähist otsima hakatud.

Kasutaja avatar

Margusxx
Mode
Postitusi: 902
Liitunud: 23 Veebr 2004, 12:28
Tsikkel: GSX1300RZ K750 CRF1000l
Asukoht: Rootsi
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 34 korda

Re: Z750 Kawa summuti.

Lugemata postitus Postitas Margusxx »

Db mõõtmine peaks käima vastavalt kleepsule/sildile mis näitab, et milliste pöörete juures mitu db lärmi võib olla. See mis pütt sul seal taga on, ei huvita vist veel kedagi.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Hardcore,hardcore,hardcore,hardcore. Nothing less and nothing more...

joha123
Postitusi: 228
Liitunud: 20 Nov 2016, 19:11
Tsikkel: Suzuki VZ 800, DL1000, DL650
Asukoht: Saaremaa
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 16 korda
Kontakt:

Re: Z750 Kawa summuti.

Lugemata postitus Postitas joha123 »

.... ei muidu on hea mörisevate torudega lasta, pole karta, et mõne soku alla ajad, aga pikka otsa lasta ajab ikka kõrvad sitavett jooksma. ehk kuidas ise ehitada db-killer?


reimps

Re: Z750 Kawa summuti.

Lugemata postitus Postitas reimps »

Rattalaagri lööd sisse ja keerad kolm polti piduriks ette.


koi
Postitusi: 1768
Liitunud: 17 Mai 2004, 00:01
Tsikkel: GL 1800
Asukoht: Saue
Tänanud: 62 korda
Tänatud: 37 korda

Re: Z750 Kawa summuti.

Lugemata postitus Postitas koi »

Veidi närtsinud teema, aga päris huvitav oleks teada-näha, mis massinaga ja millistes tingimustes-oludes mõõtmine toimus!? Kas asjapulk tossutas mingit nuti telefoni? Oli tal mingi eriti spesial mõõtja mingis spets ruumis? Männiku teel ootas, kui sõitis KIA või NISSAN sinise märgiga mööda? Mis tingimused peavad olema lärmi mõõtmiseks ja millega- millise aparaadiga ja millal-kelle poolt taadeldud aparaat? Kas tõesti on meil juba nii head mõõtmis aparaadid, mis vastavad nõuetele? Eelmisel kevadel mul hakkas ka ametnik krigisema, et kuulsin, kui sõitsid hoovi. Tundus liiga vali hääl olema! Ma ei osanud muud öelda, et mulle tundub väga normaalne, et mind sõitmas nähakse-kuuldakse! Vaata torusi! Need on originaalid ja margi põhised! Mis helid sealt kostuvad, on juba inseneride rida!

Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”