Super laiad rehvid taga. Annab midagi reaalselt juurde ka?


will111
Postitusi: 1901
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 141 korda

Re: Super laiad rehvid taga. Annab midagi reaalselt juurde ka?

Lugemata postitus #31 Postitas will111 » 15 Mär 2017, 18:00

Kordan ühe korra veel, suurema kontaktpinnaga on pidamine parem SENIMAANI kuni ühe pindala ühiku ehk ühe osa peale sellest kontaktpinnast jaguneb veel piisavalt palju massi. kuskil on ka sellel piir, lõputult ei saa kontktpinda suurendada ja arvestada, et pidamine lõputult kasvab.
Asjaolu, mis rehviteema nii keeruliseks teeb on pigem see, et üldse mitte alati ei ole rehv vs. täpselt ühesuguse tekstuuriga asfalt see materjal/materjal paar, mille suhtes optimeerida tuleb. Seal on veel mustmiljon muud varianti ja alati on seosed ja tingimused suuremal või vähemalt määral erinevad

Ja füüsika on üks selline tore asi, et see "pädeb", tahame me seda või mitte, paraku absoluutselt igalpool, iga asja juures ja kõigi inimloomale teadaolevate materjalide korral. Isegi maailma kõvemal rullnokal kurvi võttes 250ga kahjuks ikka füüsika pädeb samamoodi nagu igalpool mujal. Füüsika jutt võib lihtsalt olla lihtsam ja keerulisem. Aga päris tihti jõuab ligikaudse tõeni ka basic füüsikat kasutades, väiksemad nüansid ja lõplik täpsus või millegi simulatsioon on täppisteaduse teemaMine “Mootorratastest üldiselt”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist