Sõidueksami sooritamine?


L.J
Postitusi: 64
Liitunud: 28 Jaan 2017, 23:24
Tsikkel: BMW, KTM
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Sõidueksami sooritamine?

Lugemata postitus Postitas L.J »

Nagu juba kordi mainitud, külm närv ilmselt üks suurimaid faktoreid.
Ise tegin 2007a Sauel, kooli tsikliga (mingi vana logu 600ne diversion).
Platsil tegi minu eksami ajal ka mingi rekka õppesõitu ja paljusid elemente eksamineerija ei saanudki näha, mis sooritasin. Pole hullu, kõiki ma ei jõudnudki teha, kui juba tuli raadiost "Oskad sõita küll, lähme liiklusesse".
Alguses Saue vahel kerged tiirud, mille käigus tsikkel muidugi enne ristmikku välja suri. Nupust käima ei läinud. Andsin käemärkidega eksamineerijale mõista, et kaput ja sobival hetkel lükkasin käe kõrval ratta üle ristmiku ohutusse kohta. Ok, kütus oli otsas - kraan reservile ja starterit. Ainult, et starter ringi ei käinud, aku kutu. Eksamineerija aitas käima lükata ja sõit jätkus Tallinna suunas.
Pärnu maanteele keerates tõmbasin kogemata 110+ sisse (muidugi kohe võtsin rahulikuks ka, kui avastasin). Siis tuli käsk Maksimarketi parklasse põigata, kus mingi mammi tahtis üsna innukalt oma parema käe eesõigust loovutada, ma igaksjuhuls ei hakanud uut süllekukkunud privileegi katsetama ja siis tuli raadiost lühike lause: "Lähme kontorisse tagasi"
Ise olin juba üsna kindel, et siukse tsirkuse peale on mul pidu läbi ja tuleb uus aega kirja panna, aga üllatuseks sain kohale jõudes hoopis kiita, kuna olin suutnud väga külma närvi hoida, hoolimata seiklustest.



KTM 950sm (ex) , BMW f650 (töristaja) , GasGas 450fse (koll)

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”