"Soodushind kuni ..."

Kasutaja avatar

Jesper
Postitusi: 2195
Liitunud: 12 Mär 2015, 07:03
Tänanud: 243 korda
Tänatud: 555 korda

Re: "Soodushind kuni ..."

Lugemata postitus Postitas Jesper »

Ma küll reaalselt pole seda lauset kuulutusse pannud, aga situatsioon on müüja poolelt suht tuttav - müüsin näiteks sügisel krossikat, ega nagu väga hullult ei kibelenudki tublit looma maha parseldama, aga no kaua ma ikka selle võrriga jaman, meheau pole ka selliste mõõtmetega et väike pikendamine ära ei kuluks. Siis mingi hetk tuli Soomes müüki ideaalne asendus superhinnaga, tõmban siis raksti kolmandiku hinnast maha, et no pole ju sellisel juhul kahju ise ka odavalt müüa. Loetud päevadega oli too pill muidugi müüdud, minu kuulutus aegus ka ära ja üleüldse ei viitsinud selle teemaga enam mingi hetk pead vaevata. Noh ja siis mingi kuu aega hiljem keegi oli kuskilt ma ei tea mis puhvrist või historyst selle kuulutuse välja kaevanud, helistas, mul muidugi nukker meel et krt kui nüüd lähebki selle hinnaga, siis millega ma talv läbi sõidan, kuulutusi nullilähedaselt jne. "Õnneks" see kutt muidugi lubatud päeval endast elumärki ei andnud, mis tavaliselt ajab veel enam närvi, aga seekord oli suht rahulik meel :)

Üldiselt ma ei saa aru ostjatest, kes käituvad erakuulutuste puhul nagu nad teeks mingi ei tea mis imelise heateo, et suvatsevad mu varale pilgu heita, rääkimata ostmisest. Krt motikas on siiski pmst suvaline ja suht emotsioonide ajel ostetav-müüdav hobiriistapuu, ok seal ei ole päris keskmine taskupõhja peenraha sees, aga no see ei ole ka nüüd mingi selline elusumma et nüüd peaks igasugu kuulutuselugejate ees edaspidi ja tagurpidi koogutama ja eitea mida tegema. Kui hind sobib, aga "kuni x" ei sobi vaid sobib näiteks "kuni x + 3 päeva", siis võta telefon, räägi müüjaga läbi, tõenäoliselt saad kaubale. Noh ja kui tõesti ei saa, või vahepeal ära müüakse, siis s**t päev, siilike. Pead järgmise kuulutuse otsima.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”