Mootorratturite reisikirjad

Kasutaja avatar

ranel
Postitusi: 3140
Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
Asukoht: Tartu
Tänanud: 63 korda
Tänatud: 330 korda

Re: Mootorratturite reisikirjad

Lugemata postitus Postitas ranel »

Hr.Nõel kirjutas:

Kui päris ausalt öelda, siis oli kodutöö teil ikka väga puudulik küll. Nende kodukal, selle aasta yrituse esimene lõik andis juba 100 % infot- mis, kus, millal?

No kui aus olla, sellega ma väga nõustuda küll ei tahaks. Juba 22.aprill saatsin Sulle kirja, et mis kuupäevadel oleme tulemas, sest lähtusime bikeris olnud postitusest, et iga aasta 1.-3. mai sõltumata nädalapäevast. Igati mõistlikul ajal olime asulas kohal vastavalt meie teada kuupäevadele, lihtsalt see muda sisse kinni jäämine ja pimeda peale jäämine polnud plaani pärane. Pimedas vihmaga otsida seda õiget teeotsa pole üldsegi kerge ülesanne, kui kõik paistab suht ühtemoodi.

Ja kahjuks endiselt ma ei näe alpi vene foorumis seda teemat, mida ma ka mainisin. Vaikselt üritan lambi poste sinna juurde koguda, et äkki hakkab rohkem asju nägema. Eks sellest viimasest see kõige suurem infosulg tekkiski, et info algallikale ligipääs polnud.

http://transalp-club.ru/topic/12733-vst ... luba-2017/

Извините, мы не можем найти это!

[#103137]
Вы не можете просматривать эту тему.

Полезные ссылки
Разделы помощи
Связь с администрацией форума
Adminni poole pöördumise link on seotud mingi javascriptiga ja see ei tööta.
Eks kogemused õpetavad ja järgmine aasta oleme targemad.

http://tsiklireisid.blogspot.com/
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 53 843 843 Mitas ja Bridgestone mootorratta rehvide müük

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”