Sõites vahetusriiete hoiustamine

Kasutaja avatar

AzA
Mode
Postitusi: 1674
Liitunud: 19 Juul 2004, 15:22
Tsikkel: Kawaspa
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 435 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Sõites vahetusriiete hoiustamine

Lugemata postitus Postitas AzA »

krissuth kirjutas:

Ma millegi pärast arvasin tõesti, et see mure vb ainult naistel, et mehi see väga ei koti, kas on mingid vahetusriided olemas või mitte. Aga sellisel juhul võib mode selle teema vabalt õigesse kohta panna, ei pea naiste teema alla jääma.

Niiet mõtlemis ainet sain. Mulle endale kohe üldse ei istu need kohvrid, pigem vist meeldiks see saba-, paagikoti variant kõige enam. Või siis alguses äkki ajaks asja isegi mingisugune rihmaga kinnitõmbamine ära. Aga eks ole näha, kui vajadus reaalselt tekib, et millise variandini ma lõpuks jõuan. :)

Aitäh kõigile kaasa mõtlemast. :bsmile:

Las aga jääb siia. Meestel on probleem samalaadne, loe ise välja sellest - :bsmile: :mrgreen:
Asi pole ainult riietes.

Pärnus saan sulle toda givi mt seeria kohvrit, cortechi pehmeid küljekotte mõneks päevaks laenutada - tanklocki meibi ka, kui raami kinnitus su rattale sobib.
Saad nö. pesplatna ära katsetada. Vähemalt reaalselt näha, kui suured nad mahtuvuselt on.
Pisike 4L tanklock paagikott on meil aga kõige räbalamaks kantud - võtmed, päikeseprillid, visiiripuhastus träni, rahakotid, pulku vedelikuga jne. ... äärmiselt mugav kaasas vedada ja ratta pealt vajadusel näpu otsa võtta või õlale riputada.
Vast esimene investeering pagasisse, mida soovitaksime lausa kollektiivselt. Kui muid investeeringuid veel kahetseme, siis see 100€ on igal juhul täie raha eest muhe lahendus.
Eriti valusaks läheb selliste pisividinate vedu siis, kui Margiti viidatud õhukese varustuse teed minna.
https://www.givi.co.uk/soft-bags/Tank-B ... 20TANKLOCK

Tanklocki teeb kindlasti veel ka Cortech ja Oxford, aga esimesel puhul tegu usa tootjaga ja meil siin saadavus kehva. Oxfordi praakisin välja, kuna givi vormi hoidev tundus kuidagi soliidsem. QR seeriat vaata Oxfordilt, kui kiirkinnitust tahad.

Plastmunal on kaks meeletut eelist - vargus - ja veekindlus. Lisaks on väga mugav pagasnikut kasutada ning mahutab kiivri.
Ainsamad kaks miinust on kõrge raskuskese sabamuna puhul ja ütleme nii, et rohkem kui kole disain.

Aga mulle meeldib.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ainult naistele (mootorratturitele või lihtsalt huvilistele)”