parim matkakaaslane (elutu)

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7199
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: parim matkakaaslane (elutu)

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Raki kirjutas:
L.J kirjutas:

Need "ca 10eurised" on ka minu arust täiesti piisavad. Sotti küll ei raatsiks välja käia torude ja sünteetilise riide eest.

See on väga mõnus sott seeeest:) aga see pole teemaks. Kui su parim matkakaaslane on 7 eurine tool siis pane aga link kus seda saab ja miks see nii hea on (lisaks sellele et maksab lõunasöögi hinna)

Ps. Mõni arvab et 1000eur hillebergi telk on ka kallis ja ajab jyski 12 eurise telgiga ka ara aga mina nii ei arva:)

Asjade headust,kvaliteeti ja kasutus mugavust ei sa mõõta rahas,aga raha number paneb vahel mõningaid asju ostma või sunnib ostmisest loobuma.Samas annab raha number ka mingi viite asja kvaliteedile ja eelduse,et seda võiks saada pikemalt kui ühel hooajal kasutada või on asi ühekordseks kasutamiseks.
Kindlasti on see hea tool,kui seda vajad ja ka kasutad ning see raha sul sel hetkel oli just selle jaoks olemas.
Ilmselt need 10€-sed ei ole 10 korda kehvemad ja Hilleberg pole 1000 korda parem,kui Jyski telk(mis on ilmselt ikka paras kräpp,sest olen ühte sellist proovinud).

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Motomatkamine”