Mida peaks tegema, et autojuhid kaks korda vaataksid?

Kasutaja avatar

simp
Postitusi: 1760
Liitunud: 27 Aug 2006, 23:25
Tsikkel: sv1000n
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 120 korda
Tänatud: 180 korda

Re: Mida peaks tegema, et autojuhid kaks korda vaataksid?

Lugemata postitus Postitas simp »

urmas66 kirjutas:

...

Ma olen tegelikult samamoodi väiksest saati ringi põristanud + käes on ABCE, niiet pigem erand kui reegel.

Jällegi isiklik kogemus näitab, et igasugu karjujad ja närvitsejad on pigem vanemad (nii 35-40+). Ehe näide oli ca kuu aega tagasi, kui mingi tegelane(40+ kindlasti) läks ilgelt äksi täis kui neljarealisel tagant tulles vilgutasin. Edasi blokkis meelega ja kui tast mööda sain sõitis mulle koju järgi, et natuke tatti pritsida :wack:

Otsisin huvi pärast ka õnnetuste statistika välja. Tundub, et siin on kõige hullemad juhid vanusegrupis 25-35, ehk siis need kes kuumadel 90'ndatel load tegid/said/ostsid. Andmed pärinevad aastatest 2003-2005.

Samad tegelased on praeguseks 35-45. Tundub, et meie hüpotees sellest vanusejoonest peab paika :) Kuigi tegelikult peaks uurima rohkem suhtarve(samas vanusegrupis on kõige rohkem liiklejaid)

Suunan hetkel just oma onu liiklema. üle 20'e aasta load olnud ja kogu selle aja jooksul sõitnud max 2000km. Käis Raido(motokaru) juures sõidutunde tegemas + natuke praktikat ja õpetussõnu ja saab täitsa okeilt hakkama juba.

ps: Laitse kandis on päris mitu endist rallisportlast statistikat mõjutamas :)



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”