Mida peaks tegema, et autojuhid kaks korda vaataksid?

Kasutaja avatar

Stealth
Postitusi: 74
Liitunud: 05 Mär 2017, 22:03
Tsikkel: Bandit 1200cc
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 9 korda

Re: Mida peaks tegema, et autojuhid kaks korda vaataksid?

Lugemata postitus Postitas Stealth »

Sina- kes sa sõitsid rohelise numbriga rattal täna Paldiski nmtl. Sa sõidad päris hästi - või siis vedas lihtsalt, et bussirida tühi oli.
Igatahes lahendasid sa selle olukorra hästi.

Mis juhtus.. mina sõitsin teises reas selle mopeedi taga autoga. Hoidsin ilusti pikivahet, et tal oleks turvaline.
Ümberkeeramiskohalt vasakult keeras sulle risti ette kaks autot korraga, millest üks keeras teisele rajale (see rada kus meie liikusime), teine auto keeras esimesele rajale ja kui sina poleks diagonaalis paremale bussirajale saanud ... mis juhtumisi oli vaba, siis oleks olnud jälle saanud uue rea liiklusõnnetuste teemasse kirjutada (seal oleks ka võinud olla buss ja siis oleks sa talle rataste alla sattunud)

No minge ... - kuna mul tekkisid antud olukorraga seoses isiklikud ja mitte väga sõbralikud emotsioonid, siis sõitsin viimasena ette keeranud autole järele...ei läinudki kaugele ja tema vabanduseks läks Psühhiaatriakliiniku vastuvõttu... õige koht ka minumeelest.
Parkisin siis auto tema taha ja küsisin, et kas ta nägi seda mootorratast millele ta ette keeras. Ja ta ütles et nägi küll!!!!
Mida vi/&R&%WEW¤Qu - küsisin siis, et miks sa siis ette keerasid ??
Aga seal on 50.... mida kuradit, et seal 50 on... mis seal üldse vahet on palju seal kiirus on. Mopeedijuht sõitis täiesti korralikult.
Siis vabandas, et ette keeras...

Ma olen nagu siiani arvanud ja kuulnud igalt poolt, et ma ei näinud mootorratast ...ja siis öeldakse, et ma nägin küll, aga keerasin ikka ette...
no ma annan alla - kandke see planeet maha

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta load, liiklus, motokoolitus ja sõit”