Kus teil viimati vahetati täiendavaid juppe ilma kokkulepeta?

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7185
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1853 korda
Tänatud: 511 korda

Re: Kus teil viimati vahetati täiendavaid juppe ilma kokkulepeta?

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Madlobster kirjutas:

Mitte kunagi ei ole pidanud iga klotsiga kettaid vahetama (aga ma kasutan ainult A klotse ja A kettaid) (ma üldse kasutan enamasti A osasid)
Üldse ma olen vist vahetanud kettaid vaid autot ostes kui sinna on eelnevalt paigaldatud odavad klotsid. Peale seda kui originaal kettad ja klotsid alla saab on koguaeg vaid klotse vahetatud.
Kui panna ketastega mitte kokku sobivad klotsid võivad kettad petta enne kui klotsid.

Põhjus: kõverused, soonelisused, vilistamised jms probleemid on A osade puhul 99% vähem esindatud kui suva B osa puhul

Ma olen 97 a alates ise ainult uute autodega sõitnud ja pere teiseks autoks on olnud Volvo 740 93´,98´ Mondeo ja 2001 Almera kasutatuna.Nüüd selleks autoks ka uus.Kuna tegu uute autodega,siis ka ikkka A-osad ja tööd tehtud esinduses,aga see klotside -ketaste koos läbikulumise teema oli omale ka üllatus selle Volvo puhul.Kahtlustasin,et kas äkki olid klotsid juba eelnevalt vahetatud ja oli jäänud nö kirja panematta?Väideti,et tehasest peal olevatel klotsidel on mingi tähis,mis välistab selle apsaka.Eelneval kahel autol polnud kettaid vahetatudki enne läksid nad müüki.97 Mondeoga sõitsin 192tkm ja 2003 Outlanderiga 150tkm ja mõlemal sai ilmselt klotse vahetatud ning rohkem kui ühe korra tõenäoliselt.



Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”