Honda Transalp 1992 ranel

Kasutaja avatar

Divikas
Postitusi: 488
Liitunud: 29 Mär 2007, 15:04
Tsikkel: XLV 750R, TT600R, TT 350
Asukoht: Tartu
Tänatud: 43 korda

Re: Honda Transalp 1992 ranel

Lugemata postitus Postitas Divikas »

sinilind123 kirjutas:
Divikas kirjutas:

Tore "ranel", et sul jätkub entusiasmi nii suurt tööd ette võtta ja jõudu sulle aga ma lihtsalt enda naiivsusest mõtlen, et miks sa sellise rondi endale üldse ostsid, kõik see,mida näitad on ju lihtsalt peale vaadates koheselt tuvastatav.....transalpi ikka annab sellisesse seisu viia....sellist risu ei tahaks ka siis kui ilma saaks....seda enam, et mingi raha eest saaks ju ka sõidukorras ratta.

Ikka juhtub. Mina ostsin mõned aastad tagasi transalpi endale, millel tõmbas mõni aeg hiljem kepsusaale ringi ja mootor oli kinni. (veovõll oli küll tollel korras vähemalt :mrgreen: )

Muidugi juhtub, ega sisse ei näe, aga see, et veohammakas on keevitatud võlli otsa on piisav märk, et rattaga on hullu pandud. Kasutatud asja ostmine on alati risk, siiski on kindlad märgid, mis näitavad kohe ära....ega ma ka muidugi see maailmatark ei ole, eks me kõik õpi, oma vigadest ehk veel kõige paremini. Paras julgus ka see, et te sellise tehnikaga proovite kodunt kaugemale minna. Igal juhul edu ja need, kes üritavad Venemaad tundma õppida, ainult positiiv minu silmis.



http://motoreisid-motoreisid.blogspot.com/
Ida-Euroopa 2007, Ida-Euroopa 2008, Kesk-Aasia 2009, Kesk-Aasia 2010, Norra - Kaucasus 2011, Kaug-Ida - Mongolia 2012, Russkii Sever 2015, Pamir Highway 2016, Ukraina Karpaadid 2017, Koola poolsaar 2018, Volga jõgi 2019, Soome TET 2020, Skandinaavia 2021, Norra-Rootsi 2022

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”