Räägiks läbisõidust


will111
Postitusi: 1955
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 151 korda

Re: Räägiks läbisõidust

Lugemata postitus #1 Postitas will111 » 19 Juun 2017, 18:59

kahjuks sa ei täpsustanud, et misasjad siis on sinu arvates kuluosad ja mis mitte. ja ühtlasi, sa ei öelnud ka selgelt, et see sinu sügis kevad ja 10k erinevust tähendab, et iga sellise 10k peal vahetad sa KÕIK kuluosad välja. muidugi, on loogiline et kui vahetad pidevalt absoluutselt kõike, mis liigub ja kulub siis koos vahetatud osadega ostad sisuliselt ju koguaeg uuesti justkui uut tsiklit.
aga et siis, kas rehv on kuluosa? kett on kuluosa? aga ketirattad? kas amordid on kuluosa, kas kogu asi või ainult teatud osad seal sees? laagrid on või ei ole kuluosad? aga käigukasti sisu või kolvirõngad?

Minul ei ole vaja midagi ette kujutada. võin tuua väga konkreetse näite elust enesest selle kohta kuidas 10k läbisõitu tähendab REAALSET kulumist. ostsin ratta, sidur oli täitsa ok (ei libisenud). sõitsin 10k ja õige pisut peale sellega ära ja sidur libises. ja see ei olnud väärkohtlemise või oskamatu kasutamise tulemus...selle asja nimi on kulumine. muidugi ei olnud see sidur enne seda 10k uus ja peale seda 10k ei olnud rattaga võimatu sõita...aga jutt käis sellest, et kas midagi kulub või kohe üldse mitte.Mine “Mootorratastest üldiselt”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist