Räägiks läbisõidust


will111
Postitusi: 1955
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 151 korda

Re: Räägiks läbisõidust

Lugemata postitus #1 Postitas will111 » 19 Juun 2017, 19:35

reaalsus on see, et kõik omanikud ei vaheta kõiki kuluosi täpselt nii nagu on ette nähtud. mida vanemad rattad, seda lõdvemaks reegline läheb kuluosade kontrollimise täpsus ja järjepidevus jne.
lisaks, karmim reaalsus on see, et mõnede kuluosade puhul kuluvad lisaks tavapärasele "odavale poolele" lõpuks ära ka need pooled, mida tavaliselt enam kuluosadeks ei nimetata ja mille vahetuse vajaduse puhul nii mõnigi mees ütleb, et osta parem uus ratas. seal võib natuke teadmatu aga muidu uhke omanik ju neid odava poole kuluosasid muudkui vahetada aga paraku end result ei ole see, et kõik on täpselt sama mis just poest välja veerenud rattal.

ma ei viitsi tegelikult rohkem sonida ka, eks see kes saab aru, saab aru ja kes usub endiselt, et misiganes x km läbisõitu ei muuda mitte emmigi...no las siis olla nii :) iseenesest ju hea, sellisel juhul võiks kõigi masinatega põhimõtteliselt sõita igavesti. ostad aga natuke kuluosi, pesed puhtaks ja läheb. mingil põhjusel seda ei tehta ja varem või hiljem vahetatakse siiski kõik osad väljaMine “Mootorratastest üldiselt”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist