Enduro/krossi püksid


Loadära
Postitusi: 471
Liitunud: 04 Okt 2005, 00:35
Asukoht: Sadulas: Keila-Kadrina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Enduro/krossi püksid

Lugemata postitus Postitas Loadära »

Hai,

kuna nüüd peale pühi oli ka lõpuks pisut mahti kaubanduses kooserdada, siis lisaks oma inhvokilludki siia:

siinse eelneva kiitva jutu jätkuks, tahaks ka siis ennekõike neid Klimi Dakare juba kanda...kuid siis oleks ilmselt nagu "kuninga uued rõivad" praegu :P
Ühesõnaga poe nagis haigutas selle koha peal kahjuks tühjus! Olid olemas küll need Klimi Mojaved, suurus 36 ja 38 vist...ja oma ventileerivuselt ning mugavuselt (sai sobivat numbrit ka jalga testitud ja kükke jne tehtud, tõesti mõnusad!)oleks need kindlasti ka midagi sellist, mida otsin...kuid neil ei leidnud ma siiski seestpoolt "kaitsmetaskuid" ning need olid mõeldud siiski ainult saapa sisse minema. Aga ma senikogetu põhjal leian siiski üsna tihti ka pläga ja oleks endiselt meeldiv, kui see mööda püksipinda säärikusse ei hiiliks. No ja rääkimata sellest, et mu ürgvanu närakaid Sidisid on lihtsalt häbi juba rahvale näidata :D
Seega läks jutt ikka taas Dakaride peale jälle, et mis seals muud, kui telliks ühed saapa peale käivad versioonid neist ikka kohale. Et kui mitte ei sobi, siis vast paarsaja öörised keskmise eesti mehe mõõtu (183cm@82kg vms) püksid vast ei koorma poeriuulit ka üleliia. Ok, paluks mustad, lähtudest tsiklist ja muust sõidukolast- kuid oh ebaedu, "out of stock" vms! Ok, no siis neutraalsed helehallid, vähemalt ei tõmba suvel lauspalavuses täiendavat kuuma ligi tänu heledale toonile- ouch, sama jama. Lõpuks siis veel sinine-hall,et kui mulle ei istu, siis vähemalt Yamu meeste värvides- kuid samuti otsas!! Jäidki ainult mingi nõme punakaslilla ja KTMi kollane-no,thanks! Ehk et kui vahelaos (tellimus u. nädal) tühjus, siis tehase tellimus juba paar kuud vms. jutt siis suurusest 36, võibolla mõne teise numbri kandjatel oleks pisut parem päev...
Samas pakuti veel aseainena samasse hinnaklassi (pisut üle kahesaja) küll ka Lindstranse, mis peaks ka ju suht hea kvaliteet olema...kuid seal ka jahutus siiski jälle vaid läbi paari lukuava. Ühesõnaga kippus pisut liiga sinna motomatka poole ära jälle. Lisaks sobiv kaitsmekomplekt ka siiski ligi nelikümmend raha otsa...

Niipalju veel, et Motodepoos tegelikult leidsin tegelikult ühed "näpu vahel päris mõnusad" püksid, hinnalipik oli muidugi eriti meeldiv:

https://www.motodepoo.ee/soiduvarustus/2886-evo-tp286

evotp2.86.jpg

et valges versioonis see nii hästi välja ei paista, kuid mustadel paremini näha, et kogu reie osa, nii eest kui tagant, tegelikul tuulduva kangaga...kuid jälle ebaedu, suurused vaid M või XXL...ja lisa ei tule, kuna selle tootja valikut vist enam edastada ei ole plaanis :/ Ehk kellel antud suurused sobivad, siis kiirustage!

Samas kaupluses sai veel ka erinevaid eelmainitud Reviti omi silitatud, aga neilgi hakkas hinnanumber juba ostusoovi pidurdama: napilt kolmesaja alla...ja ka siiski rohkem matkapüks kui rapsimiseks.
Siin eelmainitud kilelaadse voodriga muidugi on endal veel selline kogemus (küll odavamatega), et ihu välispoolsuse eest küll kaitseb, kuid seespoolt tulevat niiskust ka kuhugi ära ei lase, ehk et keerulisemas kohas saab pahatihti kilevoodrist säärte vastas loetud minutitega tekkiv ja hiljem tunde kestev "külm niiske kleepekas" vms!?

Ühesõnaga ma endiselt püksata... :wack:

Suzuki DR350- metsa all mähib küll...Triumph Street Trippe"R"- tsivilisatsioonis käimiseks :)

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”