Honda Transalp 1992 ranel

Kasutaja avatar

urmas66
Toetajaliige
Postitusi: 7199
Liitunud: 29 Jaan 2011, 11:52
Tsikkel: Yamaha TDM 850
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
Tänanud: 1859 korda
Tänatud: 517 korda

Re: Honda Transalp 1992 ranel

Lugemata postitus Postitas urmas66 »

Jesper kirjutas:

Jessas küll urmas66, tunnista kohe ära et sa pole tegelikult ühelegi mootorile oma kätega kapremonti teinud :) Oleks, võib, on võimalik jne. Kõigi nende asjade hindamiseks ja tegemiseks on kindlad, mitme põlvkonna vältel paika loksunud protseduurid, mida kõiki on siin teemas juba ka kirjeldatud. Selle pärast ongi Internetist asju nii raske õppida, et kogu konkreetne info upub igasugu ümmarguse jutuveeretamise sisse ära.

Ranel, kas see manual sisaldab sinu tsiklit ka? Haynes ei ole just parim ja põhjalikeim valik, aga noh parem ikka kui mööda netti tuult taga ajada.

Jesper siin käib ju valikuline remont mitte kapremont.Kapremondiga, kui silinder kulunud ,läheb silinder puurimisse või pannakse uus või hülsitakse plokk jne.
Ma olen teinud moororeid nii sõidu kui veoautodele nii parema kui vasku käega,nii rida kui V8-id,ripp ja üla klappidega,kahe ja nelja taktilisi,aga asi pole selles.Olen kunagi ise ka koduste vahenditega silindrid remontmõõtu ajanud,aga see oli ammu ja täna ei teeks seda ise never.
Asi selles,kas antud juhul on ilmtingimata vaja hoonida või mitte,mina arvan et mitte(kuna omanik väidab,et kulumis jälgi pole ja silinder on igati ok),sest ainult uute rõngaste paigaldamiseks ei pea seda ilmtingimatta tegema.Loomilikult on võimalus,et omanik eksib ja ei oska seda olukorda hinnata,see on siis juba tema risk.
Kui teha, siis mina juba puuriks ja pankes kõik uue sisse.Vahepealse asja peale raha ja aega ei kulutaks.
Mis aitab siin manual?Ega manual olukorda Raneli juurde hindama lähe

Sõidetud rattad:Riga-d erinevad,Turist T200 73`,Jawa`d erinevad ,Honda Varadero XL 1000 99`,Yamaha TDM 850 97`...
ML-Transport AS
Kiired kaubaveod Tallinn-Helsinki,Helsinki-Tallinn
Kaubavedu Scandinaavias ja Baltimaades.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”