Hälvik- Mootorratturid


will111
Postitusi: 5254
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas will111 »

"Tegelikult on see 1,5m sama ka jalgratturi / mootorratturi kohtumisel erinevatel kiirustel samas suunas"

millega see sama on? ma konkreetset olukorda loomulikult üksiti ei tea, aga olen kohanud päris mitmeid rattureid (täpsustan, jalgrattureid), kes maanteel kulgedes liiguvad niivõrd laialt tee peal, et selline "vähemalt 1.5m kauguselt" läheb juba väga keeruliseks või lausa ohtlikuks. tore oleks kui ratturid ei jollerdaks keset teed, vaid hoiaks asfaltkatte serva, nii on kõigil parem ja ohutum.

aga lugedes sinu teksti siis ausalt öeldes tundub üle pingutatud, parimal tulemusel 30cm ja halvimal tulemusel siis riivas lenksu või mismoodi? sest alla 30cm on sisuliselt sama hea mis küljed koos eriti tsiklisti kiiruse juures. ega ei tea, äkki oli tõesti nii hälvik, aga raske nagu uskuda, et mingid tsiklistid jalgrattureid tahtlikult teelt välja rammivad kui ruumi liikuda on. mäletan oma juhtumit, kus möödusin jalgrattaga jalgratturist, vahet oli pool meetrit aga mina sõitsin umbes 25kmh kiiremini kui tema. pani ka teelt välja, ilmselt lihtsalt suurest ehmatusest. kui läksin ja küsisin, et mis juhtus siis sain sõimata, et "sisuliselt sõitsin sisse". küsisin, et mis see sisuliselt sisse sõitmine tema arvates siis täpsemalt tähendab. vahet olevat olnud 10cm ja mina olevat täiesti lollakas :D ütlesin, et kui ronid tee peale sõitma siis arvesta, et keegi võib seal ka sinust kiiremini liikuda, kui närvid vastu ei pea või sadulas ei püsi siis käi jala, sõida bussiga või kasvõi muretse omale tahavaate peeglid ja ole toimuvga kursis. nb! mina pole keegi neist lugupeetavatest, pole see aasta ametlikel teedel veel sõitmas käinudki, lihtsalt oma tähelepanekud...ja isiklikult palun mitte võtta, ei püüa midagi ette heita.



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”