Huvitav, kauaks neid navisid on?

Kasutaja avatar

piiks
Postitusi: 1212
Liitunud: 18 Okt 2003, 23:52
Tsikkel: Hmmmm, peab sebima midagi!
Asukoht: Kohatu küla, Märjamaa vald
Tänanud: 127 korda
Tänatud: 50 korda

Re: Huvitav, kauaks neid navisid on?

Lugemata postitus Postitas piiks »

jkristjan kirjutas:
piiks kirjutas:

... automaatne vastamine on ka tüütu funktsioon. Ma tahan ikka ise otsustada millise kõne võtan sõidu ajal vastu, millise mitte...

Vastamise poole pealt on veel selline seadistus, et "home key" võtab kõne vastu, power nupp lõpetab. Mõeldud spetsiaalselt selleks, et saaks sissetulevate kõnede asja kindaga ära ajada. Välja helistamiseks muidugi peab jah seisma jääma. Teoreetiliselt on olemas häälkäsklused, aga ei ole ise nii kaugele läinud.

Mnajh. Mu telefoni "home key" oli klapi all peidus ja telefon taskus. Häälkäsklustega on ikka ikaldus eriti veel tänu mitte inglise keelsele keeleruumile. Sellega on ilmselt veel pikk tee meil minna. Just sai ühe uuema Harly mehe mure ära lahendatud. Ta ei suutnud häälkäsklusega Tallinn selgeks teha oma sisseehitatud Navile. Nüüd vist kasutab "Helsinki". Lõuna poolt tulle suund ju sama :D

Ma üldiselt ka ei helista. Aga kuna sõidan ka töö päevadel, siis vahel on seda helistamist palju olnud. Ja kui on võimalik sõidu ajal oma asjad ära ajada, siis miks peaks mitte sõitma. Eriti kui veel kellegagi koos sõidad.

Some rules can be bent. Others can be broken.
Танки грязи не боятся !!!
In god I trust, all others pay cash !
Ära usalda naist ... ja pidureid !

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”